Zapalovače

Kuchyňský Zapalovač Rosser

Kuchyňský Zapalovač Rosser - Bílá
Plnitelný plastový kuchyňský zapalovač. Dodává se s minimálním množstvím plynu, je třeba ho doplňovat pro nepřetržité používání.

Zapalovač Parsok

Zapalovač Parsok - Bílá
Plnitelný plastový zapalovač s dětskou pojistkou. Dodává se s minimálním množstvím plynu, je třeba ho doplňovat pro nepřetržité používání. Dodáváno pouze v exportním balení v násobcích po 1.000 ks!

Zapalovač Plain

Zapalovač Plain - Bílá
Plastový plnitelný zapalovač. Dodává se s minimálním množstvím plynu, je třeba ho doplňovat pro nepřetržité používání. K dispozici pouze v exportním originálním balení po 1.000 ks. (Násobky po 1.000 ks)!

Zapalovač Vaygox

Zapalovač Vaygox - Bílá
Plnitelný, plastový piezo zapalovač s dětskou pojistkou. Dodává se s minimálním množstvím plynu, je třeba ho doplňovat pro nepřetržité používání. K dispozici pouze v exportním originálním balení po 1.000 ks. (Násobky po 1.000 ks)!

Obloukový Zapalovač Small Arc

Obloukový Zapalovač Small Arc
Obloukový zapalovač SMALL ARC vytváří elektrický oblouk mezi dvěma vodivými elektrodami. Pro zapalování svíček, cigaret, trouby atd. Oblouk zhasne asi po 7 sekundách po stisknutí tlačítka. Integrovaná baterie s kapacitou 180 mAh, doba nabíjení cca 1,5-2 hodiny, na jedno nabití až 50 použití. LED kontrolka nabíjení a modré LED světlo kolem tlačítka.

Obloukový Zapalovač Lightning

Obloukový Zapalovač Lightning
Obloukový zapalovač LIGHTNING vytváří elektrický oblouk mezi dvěma vodivými elektrodami. Pro zapalování svíček, cigaret, trouby, atd. Oblouk zhasne asi po 7 sekundách po stisknutí tlačítka. Integrovaná baterie s kapacitou 280 mAh, doba nabíjení cca 1,5-2 hodiny, na jedno nabití až 80 použití. S modrou LED kontrolkou nabíjení.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku