VR brýle

Set Pro Virtuální Realitu Bercley

Set Pro Virtuální Realitu Bercley - Bílá / Černá
Plastový set pro virtuální realitu s nastavitelnými čočkami, elastickým páskem a univerzálním držákem na mobil. Podporuje chytré mobily s 4.5.-6.5. palcovým displejem.

Brýle Pro Virtální Realitu Imagination Flex

Brýle Pro Virtální Realitu Imagination Flex / Černá / Červená
Brýle pro virtální realitu IMAGINATION FLEX: ke sledování 360° videí, 3D filmů a hraní her (po nainstalování doporučené aplikace), vhodné pro smartphony s úhlopříčkou do 12,5 cm, klip pro připojení mobilního telefonu, skládací, s akrylátovými čočkami

Brýle Pro Virtuální Realitu Imagination Light

Brýle Pro Virtuální Realitu Imagination Light
Brýle pro virtuální realitu IMAGINATION LIGHT: ke sledování 360° videí a 3D filmů (po nainstalování doporučené aplikace), vhodné pro smartfony ve velikosti iPhone® 6+ (do 15,81 x 7,78 cm); skládací kartónová krabička s dvojvypuklými akrylátovými čočkami, přednařezané části s uchycením na suché zipy; včetně návodu k sestavení

Brýle Pro Virtuální Realitu Imagination

Brýle Pro Virtuální Realitu Imagination
Brýle pro virtuální realitu IMAGINATION: ke sledování 360° videí a 3D filmů nebo hraní her (po předchozím nainstalování doporučené aplikace), vhodné pro smartfony s displayem o uhlopříčce 4,7 - 6 palců (16,8 x 7,8 cm), vysouvací hrana pro upevnění smartfonu, s upevňovacím páskem z EVA pěny pro bezpečné uchycení smartfonu, s možností regulování ostrosti a rozestupu čoček, komfortní vystlání pro pohodlí při nošení, elastické a regulovatelné popruhy pro umístění kolem hlavy; včetně čistícího hadříku z mikrovlákna

Vr Glasses "Cardboard"

Vr Glasses "Cardboard"
Enter the virtual world. With this cardboard you can experience virtual movies, games, 360° pictures and museum tours via free apps. Just put the smartphone inside the set up cardboard glasses, close the lid using the hook and loop fastener and fix it to the head by means of the flexible strap. Suitable for all standard smartphones with a display of 5.5".

Vr Glasses "Entertainment"

Vr Glasses "Entertainment"
Great gadget. Foldable virtual reality glasses made from silicone and plastics. The smartphone can be fastened using the permanent plastic clips. For flexible use, flat when stored.

Vr Glasses "Cyber"

Vr Glasses "Cyber"
High-quality VR glasses with stable distance and lens control as well as elastic headbands that can be adapted to any head size by the hook-and-loop fastener. The padded face foam offers a pleasing wearing comfort even in case of longer usage. Suitable for most smartphones. The front cover offers a large printable area of 16 x 6.5 cm and is securely attached to the glasses by means of magnets.

VR glasses foldable - White

VR glasses foldable - White
Free Samples
Foldable Toppoint design virtual reality glasses that fit easily in a pocket and easy to carry. This makes it simple to share the overwhelming experience with family and friends anywhere and anytime.

VR glasses cartboard - White

VR glasses cartboard - White
Free Samples
Experience the ultimate possibilities of virtual reality at a great price point. This cardboard version of the virtual reality glasses is easy to fold and suitable for smartphones with a maximum screen diameter of 120mm.

VR glasses cartboard custom-made

VR glasses cartboard custom-made
Free Samples
Experience the ultimate possibilities of virtual reality at a great price. The cardboard version of the virtual reality glasses are easy to fold and suitable for smartphones with a maximum screen diameter of 120mm. Make your own design full-colour packaging.

VR glasses cinema

VR glasses cinema
Free Samples
Complete VR Glasses with a built in sound set. These Virtual Reality Glasses can give you a complete VR experience. The glasses are adjustable in three different ways and are comfortable.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku