Voskovky

Zvláště pro dětské promoakce jsou velmi oblíbené voskovky. V naší nabídce si jistě vyberete z řady sad. Vaše loga vkusně natiskneme na jakékoli balení voskovek. Voskovky udělají radost každému předškolákovi i školním dětem. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Sada pastelek, 67 ks, Rainbow

Sada pastelek, 67 ks, Rainbow
Sada 12 vodových barev, 12 pastelek, 12 fixů, 12 olejových pastelů, 12 voskovek, palety, lepidlo, guma, ořezávátko, tužka tvrdosti HB, štětec, uložená v dřevěném kufříku. Reklamní potisk nelze provést na komponentech. Dřevo.

Sada pastelek, 52 ks

Sada pastelek, 52 ks
12 zvýrazňovačů, 12 pastelek, 12 voskovek, 12 vodových barev, štětec, ořezávátko, guma a velká spona na papíry. Reklamní potisk nelze provést na komponentech. Lepenka.

Kreslící Sada Picture-Perfect

Kreslící Sada Picture-Perfect
Kreslící sada PICTURE-PERFECT, 19 dílná: skládající se z 10 ořezaných pastelek z přírodního dřeva a 9 voskovek v různých barvách, balená v krabičce s průhledným okénkem

Crayon Set "Skinny"

Crayon Set "Skinny"
12 long, unpainted crayons in triangular shape and 1 white pencil sharpener for thin and thick pencils, packed in a slipcase made of natural-coloured cardboard (400 g).

Magic Crayon

Magic Crayon
6 wax crayons in a transparent pen shaped container. Suitable for children over 3 years.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku