Videokamery

360° kamera se dvěma objektivy

360° kamera se dvěma objektivy
Výprodej
S touto kamerou, kterou snadno připojíte k libovolnému tabletu nebo telefonu se systémem Android, pořídíte ohromující 360° snímky a videa s vysokým rozlišením. Bezplatná aplikace umožňuje živé streamování 360° obsahu do sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter, Instagram nebo YouTube.  Můžete také upravovat fotografie a videa a dokonce vytvářet vlastní filmy ve virtuální realitě. Kamera je vybavena konektorem micro USB, který lze nahradit konektorem typu C pro nejnovější generaci zařízení se systémem Android. Rozlišení: video 2K (2 048x1 024) Fotografie: 3K (3 508x1 504).

Krytka Na Web Kameru CreaCam - Bílá

Krytka Na Web Kameru CreaCam - Bílá
Plnobarevně potištěná zasouvací krytka na web kameru na zakázku se samolepící spodní stranou. S digitálně tištěnou papírovou kartičkou. Cena zahrnuje digitální tisk na přední straně a UV LED tisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Krytka Na Web Kameru ShapeCam - Bílá

Krytka Na Web Kameru ShapeCam - Bílá
Plastová krytka na web kameru s vlastním tvarem, plnobarevným potiskem (maximální velikost: 50 × 25 mm). S posuvným krytem a samolepící zadní stranou. S digitální tištěnou papírovou kartou. Cena zahrnuje digitální tisk na přední straně a UV LED tisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Webcam cover & screen cleaner - White

Webcam cover & screen cleaner - White
This webcam cover including screen cleaner is a useful and professional solution to protect online privacy. Delivered with the product explanation on a full-colour paper card.

Webcam cover - White / White

Webcam cover - White / White
This webcam cover is a handy and professional solution to protect your online privacy. Delivered with the product explanation on a full-colour papercard.

360 action cam

360 action cam
Full HD camera with 1080p resolution due to the round 360° lens. The camera also operates via an app on the mobile phone via a wifi signal and the video material can be converted into real virtual reality movies which can be watched through the VR-Glasses. The camera also contains normal film and photo functions and has a 2 inch screen. Supplied with five accessories in a gift box.

Actioncam set

Actioncam set
This action camera set includes everything needed to go on an outdoor trip. The set includes a 1080P HD action camera, a waterproof camera case, a floating handle, a chest strap and J-hook buckle. All packed in a luxury storage pouch, which prevent everything from breaking. Now you can save the memories you make on your adventurous trip!

Action cam full HD

Action cam full HD
Film activities with this Full HD action camera with a 2.0 inch screen and 1080p resolution. Supplied with eleven different accessories. The waterproof case can withstand a collision and the camera captures everything clearly. Supplied in gift packaging.

Fiction ActionCam Full Colour

Fiction ActionCam Full Colour
Practical and tough HD sports and outdoor camera. With black cover that can be printed all over in full colour. This allows you to create a unique camera with your own style. With 2 inch LCD touchscreen and 720p HD camera with digital zoom. Ideal camera for capturing special events, wherever and whenever. Includes chargeable and replaceable Li-Ion 900 mAh battery with a recording time of 70 minutes and various accessories including a helmet or handlebar holder and a waterproof casing (up to 30 meters). Camera supports micro-SD memory cards up to 32 GB (not included). Includes user manual and USB charging cable. Each piece in a box.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku