Váhy na zavazadla

Digitální váha na zavazadla

Digitální váha na zavazadla - Bílá / Černá
Digitální váha na zavazadla, maximální kapacita 40 kg, stupňování po 100 g, funkce vynulování a tárování, ukazatel vybité baterie a přetížení.

Elektronická váha na zavazadla

Elektronická váha na zavazadla
Elektronická váha na zavazadla, maximální kapacita 50 kg, stupňování po 50 g, funkce vynulování a tárování, ukazatel vybité baterie a přetížení, zobrazení pokojové teploty, jedna lithiová baterie 3 V součástí balení.

Váha na batožiny Weighit

Váha na batožiny Weighit - white
Váha na batožiny z ABS. Maximální kapacita 40kg. Jednotky v kilogramech nebo librách. 1 baterie. Balení ve stříbrné krabičce.

3 v 1 power banka Powerscale

3 v 1 power banka Powerscale
3 v 1: power banka 2500 mAh, váha na zavazadla, LED ruční svítilna. Pro použití s chytrým telefonem, DC5V/1A. Indikační dioda, USB kabel s mikro USB konektorem.

Multifunkční Kapesní Váha Balce

Multifunkční Kapesní Váha Balce
Multifunkční kapesní váha BALCE – nosnost max. 32 kg / 75 lb, s pevným háčkem a zabudovaným samonavíjecím metrem o délce 100 cm / 3 ft / 39 inch – praktická pro využití v domácnosti, pro volný čas, kempování a cestování, také se skvěle hodí při rybaření - k vážení a měření úlovků. Pouze pro domácí využití

Váha Na Zavazadla Carl

Váha Na Zavazadla Carl
Váha na zavazadla CARL ruční: s LED displayem v rukojeti, s funkcí HOLD a TARE, váží po 0,01 kg do 50 kg - s přesností cca 30 g, pevné nylonové poutko s robustní plastovou rukojetí

Digitální Zavazadlová Váha Lift Off

Digitální Zavazadlová Váha Lift Off
Digitální zavazadlová váha LIFT OFF s LCD displayem, váží do 40 kg (lze přepnout i na libry) s funkcí HOLD, s indikátorem stavu baterie, pevným uchopným poutkem se sponou, pro použití v domácnosti a ve volném čase, dodávána v krabičce

Bag Scales "Lift Up"

Bag Scales "Lift Up"
No more surprises when you check in. Light plastic scales for easy and practical checking of luggage weight (up to max. 40 kg). Ideal for travelling thanks to low weight and easy handling. With digital display.

Luggage Scales "Voyage"

Luggage Scales "Voyage"
Handy luggage scales with integrated tape measure (80 cm), a polyester tape grip and a plastic snap lock. The weight of the luggage (up to max. 40 kg) is displayed in the blue LED display (40x15 mm) in kg / g / lb and oz. The scales also features an automatic switch-off function, tare function, overload display and a low battery indicator. Supplied with two AAA batteries.

3-pcs Travel Set - White

3-pcs Travel Set - White
Free Samples
Be well prepared for your trip. With the luggage scale, excess baggage fees are history. With the pad lock and suitcase strap you're sure that belongings are safe inside your suitcase.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku