USB flash disky

USB flash disky nebo taky "fleška" vám umožní levně, snadno a rychle přenášet data mezi dvěma zařízeními. Potřeba USB flash disků neklesá a proto jsou jako praktický, reklamní dárek s velkým dosahem, mimořádně vhodné. Pokud chcete na vašeho zákazníka nebo partnera opravdu zapůsobit zvolte USB disk v dárkovém balení. Pro jiné účely bohatě stačí samostatně dodávané usb, zabalené v sáčku. V nabídce máme množství typů ve všech existujících kapacitách, od 512 MB až po 64GB. Od nejoblíbenějších s otočným krytem, kovový kombinovaný s nejrůznějšími barvami, miniaturní USB, USB vyráběné ze dřeva či bambusu, USB z PVC, které používáme hlavně pro výrobu USB na zakázku, kdy zákazník požaduje produkt ve vlastním tvaru. Nabídka končí u USB z kovu, kombinovaného třeba s pravou kůží - na tato luxusní USB aplikujeme logo gravírováním. Vyberte si z bohaté nabídky a pro cenu nás prosím zkontaktujte. Ceny se u USB mění na týdenní bázi. A na závěr jen přípomínám, je naprostou samozřejmostí, že na jakýkoli reklamní produkt vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

USB disk Rotate-basic, 4 GB

USB disk Rotate-basic, 4 GB - Bílá / Stříbrný
Bestseller
S tímto 4GB USB flash diskem budete mít soubory vždy po ruce. Tento flash disk je navíc ideálním předmětem, který nenápadným způsobem zvýší povědomí o jakékoli značce. Plastový flash disk má hliníkové pouzdro otočné o 360 stupňů, které zajišťuje snadné otevírání a zavírání a zabraňuje vniknutí nečistot do portu USB.

USB disk Rotate-doming, 2 GB

USB disk Rotate-doming, 2 GB - Bílá / Stříbrný
Pro Vaše pohodlí jsou USB bez potisku dodávány v samostatných dárkových krabičkách. Tento předmět je vhodný pro dekorační techniku doming.
2 GB

USB disk Rotate-doming, 4 GB

USB disk Rotate-doming, 4 GB - Bílá / Stříbrný
Pro Vaše pohodlí jsou USB bez potisku dodávány v samostatných dárkových krabičkách. Tento předmět je vhodný pro dekorační techniku doming.

USB disk Key, 2 GB

USB disk Key, 2 GB - Stříbrný
Pro Vaše pohodlí jsou USB bez potisku dodávány v samostatných dárkových krabičkách.

USB disk Key, 4 GB

USB disk Key, 4 GB - Stříbrný
Pro Vaše pohodlí jsou USB bez potisku dodávány v samostatných dárkových krabičkách.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku