Tužky, reklamní tužky s potiskem, reklamní tužky s logem.

Mimořádná nabídka tužek a dětských pastelek s možností vlastního potisku. Nabízíme tužky s kvalitními tuhami, různé tvrdosti, tužky s gumou nebo bez. Kvalitní, rychle dostupné, často v Čechách vyráběné, neobyčejně obyčejné tužky s vaším logem či textem na zakázku jsou levným a efektivním způsobem, jak zvýšit povědomí o vaší společnosti a výrobcích a potažmo jak zvýšit tržby. Z naší rozsáhlé nabídky si jistě vybere každý. Samozřejmostí zůstává, že na jakýkoli reklamní produkt vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz. Máme v nabídce schovaná esa například v podobě tužek se swarovski kamínky nebo tužky se stříbrnou nebo zlatou korunkou na hrotu například pro minerálku Korunní.

Sada na psaní Dublin

Sada na psaní Dublin - Stříbrný
Kuličkové pero a mikrotužka v kovovém dárkovém pouzdře s výstelkou z materiálu EVA.

7dílná sada pastelek Kram

7dílná sada pastelek Kram - Průhledná Bezbarvá
6 barevných pastelek v lepenkovém tubusu s ořezávátkem v plastovém víčku. Reklamní potisk nelze provést na komponentech.

Mikrotužka Tikky

Mikrotužka Tikky - Bílá
Lehká mikrotužka (tuha 0,5 mm) s pogumovaným úchopem, určena pro náčrtky, technické výkresy a texty, u nichž je nutná precizní přesnost. Tuha z materiálu Hi-Polymer zajišťuje vysokou přizpůsobivost a odolnost, jestliže budete udržovat hrot držící tuhu v čistotě. Zabudovaná guma pod krytkou tlačítka. V dárkové kazetě rOtring. Součástí je jedna náplň tuhy. Exkluzivní design.

Visumax mikrotužka (0,7 mm)

Visumax mikrotužka (0,7 mm) - Černá
Novinka
Lehká mikrotužka s pogumovanou úchopovou částí. Disponuje kovovým mechanismem se zasouvacím hrotem pro vkládání tuhy a plně kovovým kónusem. Skrytá guma, kterou lze odkrýt otočením. V tužce jsou vloženy vysokopolymerové 2B tuhy. Rozměr hrotu: 0,7mm.

Visumax mikrotužka (0,5 mm)

Visumax mikrotužka (0,5 mm) - Černá
Novinka
Lehká mikrotužka s pogumovanou úchopovou částí. Disponuje kovovým mechanismem se zasouvacím hrotem pro vkládání tuhy a plně kovovým kónusem. Skrytá guma, kterou lze odkrýt otočením. V tužce jsou vloženy vysokopolymerové 2B tuhy. Rozměr hrotu: 0,5mm.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku