Reklamní trička

Jistě nikoho nepřekvapí informace, že nejprodávanějším reklamním předmětem jsou kromě propisek trička. Trička s krátkým rukávem, v desítkách barev, střizích, materiálech, gramážích. Vyberte si kvalitní volnočasová, pracovní, sportovní či reklamní trička z naší široké nabídky. Na našem webu najdete 29 stran triček a protože my dobře chápeme, že ne každý má chuť a čas se v nabídce sám probírat, čekáme na váš signál a vrháme se do přípravy té nejvhodnější nabídky střižené přesně na míru vašemu záměru. Ať již hledáte kvalitní tričko pro lékárnice, pro sportovní kluby, pro školy, pro letní tábory, sportovní akce, běžecké závody, meetingy a různá setkání, jsme si na sto procent jisti, že z naší nabídky reklamních triček si vybere naprosto každý. Benefitem je naše mimořádná kvalita potisku a výšivky, krátké dodací lhůty a překvapivě konkurenční ceny. Dovolujeme si tvrdit, že naše nabídka patří k těm nejzajímavějším na trhu. Zvláště značky Gildan a Stedman v našem podání jsou bezkonkurenční. Těšíme se na spolupráci.

Finney tričko krátký rukáv

Finney tričko krátký rukáv - Bílá / L
Výprodej
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Trubkový steh. Kulatý výstřih. Plochý žebrový límeček. Průramník. Dvojité stehování.
2XS - 3XL

Dámské triko Heros s krátkým rukávem

Dámské triko Heros s krátkým rukávem - Bílá / L
Novinka
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Boční švy. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Kulatý výstřih. Plochý žebrový límeček. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu ve shodné tkanině.
XS - 4XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku