Tašky na notebooky a dokumenty

V době, kdy mnoho z nás používá k práci notebook a často s ním cestuje, je kvalitní taška na notebook perfektním dárkem pro velkou skupinu spotřebitelů. V naší nabídce najdete množství kvalitně provedených, elegantních, trendových tašek černé, modré a v odstínech šedé barvy, ze kterých si snadno každý vybere. Tašky vám potiskneme nebo vyšijeme vaším logem. A každému, kdo čas od času potřebuje převést důležité dokumenty z místa na místo se jistotně může hodit i praktická taška na dokumenty. Ty nabízíme od nejlevnějších látkových, které většinou tiskneme až po luxusní koženkové a kožené, kde aplikujeme loga ražbou. Nabídka je široká a pokud se vám nechce se probírat mnoha stránkami, napište nám a my vám připravíme nabídku na míru. Těšíme se na vaše požadavky.

Konferenční taška Anchorage

Konferenční taška Anchorage - 0ranžová
Taška na veletrhy má nastavitelný ramenní popruh, klopu na sponu, kapsu na zip v klopě, hlavní prostor na zip a několik otevřených kapsiček pod klopou.

Konferenční taška Orlando

Konferenční taška Orlando - Bílá
Konferenční taška s jedním uchem, zavíráním na zip a poutky na pero z vnější i vnitřní strany tašky. Vhodná pro dokumenty formátu A4.

Batoh na notebook Proton 17", Checkpoint Friendly

Batoh na notebook Proton 17", Checkpoint Friendly
Exkluzivní design. Prostor určený pouze pro notebook lze rozložit na pásu bezpečnostní kontroly s rentgenem pro rychlejší, pohodlnější a bezpečnější odbavení. Přihrádka s bočním přístupem je vhodná pro notebooky s úhlopříčkou do 17". Hlavní prostor na zip s pořadačem dokumentů, vnitřní boční kapsy a odpínatelný elastický organizér TechTrap. Kapsa na zip určená pro přehrávače s otvorem pro kabel sluchátek. Přední kapsa na zip a řemínek na klíče. Přední dolní a skryté kapsy pro úschovu cenností. 3 prostorné boční kapsy na zip. Zadní díl umožňuje pověšení na teleskopické držadlo kufru na kolečkách.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku