Svíčky a vonné sety

Svíčky jako reklamní předmět nemají žádná omezení. Svíčky dodávají pocit tepla a pohody. Jsou vhodné do masážních salonů, k terapeutům, do welness, do gastro provozů a na svatby či jiné akce. Patří i k vhodným darům do košíků, kazet nebo i samostatně. Jsou nápaditým dárkem například i pro propagaci vaši obce a města, a můžete je využít pro různé příležitosti jako jsou výročí města (obce), slavnosti města (obce), nebo jako upomínkové předměty pro turisty, kteří vaše město navštíví a odnesou si tak vzpomínku na příjemně strávenou dovolenou. Svíčky si můžeme zapálit při nespočtu příležitostí ale také jen bez jakékoli důvodu, prostě jen když dostaneme chutˇ zpříjemnit si všední den. Svíčky vám rádi zabalíme například do celofánu a ozdobíme mašlí. Je naprostou samozřejmostí, že na jakýkoli reklamní produkt vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Profitujte z našich letitých zkušeností s prodejem reklamních předmětů. Věřte, že vám můžeme s čistým svědomím říci, že svíčka je dárek, který udělá opravdovou radost, když ne přímo příjemci, tak určitě druhému v řadě - muž ji rád předá doma své milované. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Hvězda svícen Stario

Hvězda svícen Stario
Hvězda ve tvaru skleněné čajové svíčky. Svícen ve stříbrné krabičce s průhledným víkem a dekorativní stuhou.

Aroma difuzér

Aroma difuzér
Aroma difuzér se třemi tyčkami z rákosu. Bukové dřevo a sklo. Vůně jasmín a lilie. Kapacita 30ml. Dřevo je přírodní materiál, barva předmětů se může mírně lišit. Vrchní část ze dřeva absorbuje/vstřebává olej, což pomáhá šířit vůni.

Aroma Set Incienso, Jahoda

Aroma Set Incienso, Jahoda - Červená
Aroma set v černé dárkové krabičce s 10 vonnými tyčinkami, keramickým stojánkem na tyčinky, 3 čajovými svíčkami a svícnem.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku