Stolní lampičky

Stolní lampičky

Trojúhelníková mini svítilna

Trojúhelníková mini svítilna - Bílá
Výprodej
Světlo ve tvaru trojúhelníku vyrobené z odolného ABS materiálu. Se sklopným háčkem, díky kterému jej lze kamkoliv zavěsit a dvěma magnety pro upevnění ke kovovým povrchům. Světlo se dá nastavit do 3 režimů: jasného, tlumeného a nouzového. Včetně baterií.

Dotykové světlo

Dotykové světlo - Černá / Bílá
Výprodej
Osviťte svůj stůl, pokoj nebo kuchyň tímto dotykovým světlem s bílými LED žárovkami. Můžete ho umístit kamkoli chcete a jedním prostým stlačením LED světlo rozsvítit nebo zhasnout. Včetně 3 baterií typu AAA.

Stolní lampa s 5W bezdrátovým nabíjením

Stolní lampa s 5W bezdrátovým nabíjením
Moderní stolní lampa vyrobená z ABS s integrovaným bezdrátovým nabíjením skutečně pozvedne váš pracovní stůl na další úroveň. Pro bezdrátové nabíjení jednoduše položte váš telefon na podstavec lampy. Dotykové tlačítko pro zapnutí světla, jehož životnost je až 50 000 hodin. Včetně 1,5m dlouhého micro USB kabelu. Kompatibilní se všemi telefony podporujícími QI, jako jsou nejnovější generace Android, iPhone 8 a výše. Vstup 5V/2A. Bezdrátový výstup: 5V/1A 5W.

Záložka se světlem Flexilight

Záložka se světlem Flexilight - white
LED lampička na čtení s ohebným tělem pro snadné přizpůsobení úhlu. Díky plochému tělu může být použita jako záložka. Včetně CR2032 baterií.

Lampa, nabíjčka a reproduktor Capusla

Lampa, nabíjčka a reproduktor Capusla
Kancelářská lampička s bezdrátovým reproduktorem. Má 3 intenzity světla: denní světlo, studenné světlo a přirozené světlo. Výstup DC5V/1A (5W). Kompatibilní s posledními modely Android a iPhone 8 a novější.

COB stolní světlo Elle

COB stolní světlo Elle
Skládací COB stolní lampička s dotykovým zapínáním a třemi intenzity světla. Napájení přes USB kabel nebo bateriemi (3AA nejsou součástí balení).

Zvlhčovač Vzduchu Climate

Zvlhčovač Vzduchu Climate
Zvlhčovač vzduchu CLIMATE , se světlem: voda nebo aroma se pomocí ultrazvuku mění na mlhu, 3 různé režimy (nepřetržitý, přerušovaný, 3 hodinový časovač), 2 světelné režimy (měnící se světlo, vypnutí měnícího se světla), celková kapacita : 160 ml, max. kapacita: 100 ml, automatické vypnutí po vyčerpání hladiny vody, spotřeba energie: 5V / 1A, USB kabel součástí (délka: cca 100 cm)

Noční Lampička Diffusor

Noční Lampička Diffusor
Noční lampička DIFFUSOR: se 3 bílými teplými LED diodami, bílým stínidlem, vyjímatelnou svítilnou, tlačítkem on/off; provoz na 3 x AAA baterie (nejsou součástí)

Stolní Lampa Swan

Stolní Lampa Swan
Stolní lampa SWAN: s flexibilním otočným osvětlovacím ramenem se 14 LED diodami, s funkcí stmívání a 3 úrovněmi jasu, dotykovým on/off tlačítkem, napájení přes USB kabel (délka 120 cm), univerzální využití díky integrované baterii, spotřeba energie do 1,5 W, podstavec s pogumováním pro pevné přilnutí; dodávána v dárkové krabičce
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku