Kávové a čajové sady včetně příslušenství

Tato kategorie reklamních předmětů osloví všechny, kteří si chtějí svou kávu nebo čaj vychutnat z mimořádně atraktivních reklamních sad šálků, sady nabízíme z porcelánu, keramiky, skla. Hrnky, stejně jako i sklenky jsou našimi každodenními průvodci a většinou s nimi máme spojeny pozitivní emoce – příjemný pocit při pití kávy, čaje či jiného oblíbeného nápoje. Můžete si být jistí, že poselství, která jsou na nich umístěna, nezmizí po pár a možnost působení na cílové skupiny je tak mnohem větší. Vždy zvolíme techniku, která se pro daný materiál bude nejlépe hodit. Loga budou odolná, nesmyvatelná, nezničitelná. Pro menší zakázky volíme metodu přímého tisku, která zaručí trvanlivost tisku při mytí v myčce a je ideální pro motivy v plných barvách. Atraktivně působí loga vyvedená vypalováním. A asi nejzajímavější možností je technika brandingu: hydrocolor, kdy se hrnek nabarví na jakoukoli Pantone barvu a následně se do něho tiskne či pískuje logo. Hrnky mohou být matné či lesklé. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz.

Dvojdílná sada sklenic Boda

Dvojdílná sada sklenic Boda
Dvouplášťové skleněné termohrnky, 290ml. Ideální pro podávání vašeho oblíbeného latte macchiato, ledového čaje nebo jakýchkoli teplých či studených nápojů. Dodáváno v luxusní dárkové kazetě. Včetně plakety pro logo.

Čajová sada Spring se sítkem a hrnečkem

Čajová sada Spring se sítkem a hrnečkem
Hrnek 250ml, dvojitá izolace. S silikonovým filtrem (listový design), abyste si dali svoji oblíbenou čajovou směs. Dodáváno v dárkovém obalu Seasons. Exkluzivní design.

Dvoudílná sada hrnečků Hartley s tácky

Dvoudílná sada hrnečků Hartley s tácky
Nadčasový tvar hrnků. Korkové tácky chrání povrch nábytku proti ukápnutí a kondenzaci. Objem každého hrnku je 275 ml, tácek má průměr 8,2 cm. Dodáváno v dárkové kazetě Seasons.

Vánoční čajový set Sondrio Tea

Vánoční čajový set Sondrio Tea
Čajový set obsahující konvičku 400 ml se sněhovými vločkami a keramickým hrnkem 260 ml. Dodáváme v kartonovém dárkovém boxu. Tamponový potisk není vhodný do myčky.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku