Slánky, pepřenky a olejničky

Slánky, pepřenky a olejničky - to jsou předměty, které nechybí na téměř žádném jídelním stole. Jejich nabídku najdete i u nás. Všechny vám vkusně a elegantně obrandujeme, aby žádného estéta neurazili a všichni si je rádi postavili na svůj stůl. V naší nabídce najdete slánky, pepřenky a olejničky kovové, plastové i skleněné. Všechny s dostatečným prostorem pro vaše loga.

Menážka Terracotta a sada na dipy

Menážka Terracotta a sada na dipy
Menážka Terracotta a sada na dipy. Ručně malovaná a oražená menážka a sada na dipy. Menážka je ideální pro dressingy na saláty a ochucovadla polévek a rustikální mísa ve stejném designu (4 cm x Ø 10 cm) je ideální k namáčení chleba. Terakota, keramika a nerezová ocel. Terracotta, Keramika, Nerezová ocel.

Stolní sada kořenek Mateo

Stolní sada kořenek Mateo
Novinka
Výprodej
Keramická slánka, keramická pepřenka, dávkovač na olej, dávkovač na ocet, dřevěná základna s bambusem. Dávkovač může obsahovat maximálně 250 ml oleje nebo octa. Objem 250 ml. 20% Keramika, 20% Bambusové dřevo, 20% PP plast, 20% Nerezová ocel, 20% Silikonový plast.

Solnička a pepřenka Planet

Solnička a pepřenka Planet
Planet je stylová sada solničky a pepřenky s jedinečným pružinovým mechanismem, který umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou. Díky průhledným stranám vždy budete vědět, kdy je třeba sůl či pepř doplnit. Ochranný vzor®

Orbit 2.0

Orbit 2.0
Unikátní oválná nádoba z foukaného skla na olej a balsamico. Dvě komory: vnitřní s kapacitou 60 ml a vnější s kapacitou 140 ml. Perfektní pro uchovávání a podávání oleje a balsamica v jednom. Doporučeno pouze ruční mytí. Ochranný vzor®

Držák ochucovadel,4ks Picsaus

Držák ochucovadel,4ks Picsaus
Čtyřdílný set nádob na dochucovadla v držáku v podobě piknikového stolu. Vyrobeno z PE a PP materiálu. Kapacita 100 a 150 ml.

Sada Dávkovačů Na Olej A Ocet Lifestyle

Sada Dávkovačů Na Olej A Ocet Lifestyle
Sada dávkovačů na olej a ocet LIFESTYLE pro přesné a hygienické dávkování, skleněná lahvička se závrtným kovovo-plastovým uzávěrem - snadné použití jednou rukou díky pumpičkovému mechanismu

Salt And Pepper Shaker "Flavour"

Salt And Pepper Shaker "Flavour"
Small set of salt and pepper shakers with plastic (PS) holder. The shakers have holes of different sizes to easily control salt and pepper shaking. Both parts of the shaker are easily connected by a bayonet closure.

Salad set oil & vinegar

Salad set oil & vinegar
Free Samples
This book-style packaging includes a ceramic oil & vinegar set and a set of salad claws. These claws are suited for salad mixing, tossing and picking up. The oil & vinegar set completes the set to make sure that you have everything at hand for the perfect salad bowl. The book-style also has two recipes in it to make completely different and popular salads.

CHARLES. Karafa

CHARLES. Karafa
Skleněná karafa s dvěma částmi s objemem 50 ml a 250 ml. Karafa zahrnuje korkové zátky a dodává se v dárkové krabičce. Krabička: 75 x 175 x 75 mm
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku