Slánky, pepřenky a olejničky

Nerezový Stojánek Na Koření Fantastic

Nerezový Stojánek Na Koření Fantastic
Nerezový stojánek na koření FANTASTIC: obsahuj 6 barevných nerezových nádobek na koření s magnetickým dnem, průhledným okénkem ve víčku a dvěmi otvory pro perfektní dávkování, stojan z nerezové oceli s podstavcem, v dárkové krabičce

Sada Dávkovačů Na Olej A Ocet Lifestyle

Sada Dávkovačů Na Olej A Ocet Lifestyle
Sada dávkovačů na olej a ocet LIFESTYLE pro přesné a hygienické dávkování, skleněná lahvička se závrtným kovovo-plastovým uzávěrem - snadné použití jednou rukou díky pumpičkovému mechanismu

Salt And Pepper Shaker "Flavour"

Salt And Pepper Shaker "Flavour"
Small set of salt and pepper shakers with plastic (PS) holder. The shakers have holes of different sizes to easily control salt and pepper shaking. Both parts of the shaker are easily connected by a bayonet closure.

Spice Mill "Spice"

Spice Mill "Spice"
Elegant spice mill with transparent lid for grinding coarse-grained spices such as pepper, salt or chillies. The robust ceramic grinder is infinitely adjustable and allows different degrees of grinding. The large opening makes it easy to fill the glass container. The hourglass shape and the handy grinding mechanism housing allow easy handling.

Salt And Pepper Set "Duo"

Salt And Pepper Set "Duo"
Elegant set consisting of one salt and one pepper shaker. The shakers are made from birch and have a durable ceramic grinding mechanism. They can be taken apart and refilled.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku