Skleničky

Skleničky jsou mimořádně praktickým reklamním dárkem, který potěší každého. V naší nabídce najdete množství nejrůznějších sklenek: na pivo, víno, vodu, dvoustěnné i moderní sklenky s víčkem a brčkem. Pokud jste se rozhodli realizovat reklamní kampaň s využitím sklenek, určitě se nám ozvěte. Nabízíme ještě mnoho dalších tvarů sklenek evropské a hlavně české výroby, které zatím bohužel na stránkách nejsou. Všechny sklenky pro vás obrandujeme a dodáme v krátkých dodacích termínech.

Dvojdílná sada sklenic Boda

Dvojdílná sada sklenic Boda
Dvouplášťové skleněné termohrnky, 290ml. Ideální pro podávání vašeho oblíbeného latte macchiato, ledového čaje nebo jakýchkoli teplých či studených nápojů. Dodáváno v luxusní dárkové kazetě. Včetně plakety pro logo.

Pětidílná sada s dávkovačem na pití Festi

Pětidílná sada s dávkovačem na pití Festi
Výprodej
Dávkovač na pití pro podávání studených nápojů. Má velký otvor se šroubovaným víkem pro snadné čištění a plnění. Objem 3L. Zahrnuje 4 sklenice o objemu 200ml. Ideální na párty, pikniky nebo firemní akce. Prezentováno v dárkovém balení Avenue.

Lane konvice se sadou sklenic

Lane konvice se sadou sklenic
Tenký design konvice s víčkem z korku. Objem konvice je 1 l. Obsahuje 2 200ml sklenice. Vyvedeno v sezónní dárkové krabičce.

Skleněný pohárek Arlo

Skleněný pohárek Arlo - Bílá
Jednoplášťový skleněný pohárek. Příjemně měkký úchop. Zahrnuje bambusové víko a slámku z Tritanu™. Protiskluzové dno. Neuchovávejte v mrazu, nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Vyberte si mezi barevným potiskem nebo naší novou dekorační metodou laseru, která je odolná vůči mytí v myčce. Objem 600 ml. Prezentováno v dárkovém balení Avenue.

Beaker "Liquor" - Transparent

Beaker "Liquor" - Transparent
Transparent, high gloss polished beaker made of sturdy SAN (plastic) in the shape of a whiskey glass. When the beaker is filled with a coloured beverage the double wall creates a fantastic effect. With filling mark. Fill capacity: 0.2 litres.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku