Puzzle, skládačky a hlavolamy

V této kategorii dárků pro děti vám nabízíme množství skládaček a hlavolamů. Kromě vyobrazených propagačních produktů nabízíme i zakázkovou výrobu puzzlí, které jsou oblíbených a relativně originálním dárkem, Je naprostou samozřejmostí, že na jakýkoli reklamní produkt vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku a více detailů nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Bublifuk Bujass

Bublifuk Bujass - Červená
Plastová lahvička na bublifuk s hrou ve víčku. Dodává se bez tekuté náplně. Obsah: 60 ml.

Puzzle Wodalus - Bílá / Přírodní

Puzzle Wodalus - Bílá / Přírodní
Plastové puzzle, 9 dílů, s vlastní grafikou, na polaminované dřevěné desce z břízy. Cena zahrnuje UV LED potisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Puzzle Spinalis - Bílá

Puzzle Spinalis - Bílá
Papírové puzzle na zakázku s 3 otočným vrstvami, které otočíte podle obrázků. Cena zahrnuje digitální tisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Motif Puzzle "Einstein" - White

Motif Puzzle "Einstein" - White
Puzzle packed individually in a folding case. IMould labelling possible on lid. Individual colour combinations on request. 5 additional motifs available.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku