Selfie tyče a držáky

Teleskopický držák na mobil, tyč na selfie, monopod nebo selfie stick, hezky česky "selfietyč", to je pomůcka, kterou můžete potěšit vaše spíše mladší zákazníky. Hledáte-li neotřelý a originální dárek 21. století a pokud míříte na věkovou hranici 18-30 let, ale samozřejmě i na starší, kteří třeba selfie tyč darují svým dětem jste tu správně. Nabízíme deset selfie tyčí, většina z nich má teleskopickou rukojeť. Případně pouzdro. Na všechny nabízené selfie tyče natiskneme nebo vylaserujeme vaše loga dle předem schváleného grafického návrhu, který vám zdarma obratem připravíme.

Držák Wire Selfie

Držák Wire Selfie - 0ranžová
Výprodej
Držák Wire Selfie. Pořiďte si skvělé selfíčko tímto prodlužovacím držákem na selfie (lze prodloužit na 90 cm). Nevyžaduje baterii ani použití žádné aplikace. Jednoduše zapojíte audio konektor 3,5 mm do svého telefonu (kompatibilní se všemi mobilními telefony iOS) a stisknete tlačítko na rukojeti. Nastavitelný držák na telefon je vhodný pro všechny chytré telefony. Lze použít s mobilními telefony Android, Samsung a dalšími, které obsahují integrovaný fotoaparát a využívají funkci časovací samospouště. Silikon, ocel a PVC.

Mini Selfie držák s poutkem

Mini Selfie držák s poutkem - Černá
Výprodej
Tlačítko na rukojeti umožňuje snadné pořizování snímků. Selfie tyčku lze prodloužit, obsahuje šňůrku, kterou můžete snadno nosit na zápěstí. Je ideálním doplňkem při cestování. Baleno v dárkovém balení.

Selfie Tyčka Paicom

Selfie Tyčka Paicom - Oranžová / Bílá
Selfie tyčka z nerez oceli a tlačítkem spouště fotoaparátu (3,5mm Jack konektor), držadlo z EVA materiálu a s univerzálním držákem na mobil.

Teleskopický Monopod Selfie Mini

Teleskopický Monopod Selfie Mini / Oranžová
Teleskopický monopod SELFIE MINI – vhodný pro pořizování autoportrétů pomocí smartfonů s uhlopříčkou do šířky 8,5 cm: zabudovaný kabel lze napojit do výstupu pro sluchátka v mobilním telefonu, spouštěcí tlačítko na rukojeti; kompatibilní s oparečními systémy ANDROID verze 4.1.2 a iOS 5.0 a novějšími (v závislosti na konfiguraci), u jiných modelů fotoaparátů lze spouštěcí tlačítko aktivovat pomocí aplikací pro pořizování snímků; teleskopickou tyč lze nastavit na délku od 23 cm do cca 61 cm, držák s možností nastavení úhlu do 270°, barevná pěnová rukojeť s odnímatelným, potisknutelným poutkem na zápěstí

Ruční Teleskopický Monopod Selfie

Ruční Teleskopický Monopod Selfie
Ruční teleskopický monopod SELFIE – ideální pro vytváření autoportrétů pomocí digitálního fotoaparátu nebo smartfonu: teleskopická tyč nastavitelná od cca 22 cm do cca 106 cm délky, držák s nastavením úhlu do 180°, se závitem pro připevnění fotoaparátu a držákem k upevnění smartfonu, silikonové madlo s potisknutelným poutkem na zápěstí; v praktickém vaku

Selfie stick - White

Selfie stick - White
Free Samples
Selfie stick. Can be connected to a smartphone with the speaker jack control wire and activated with the integrated push button. Very useful for taking a selfie or making a video with a smartphone. The handle has a big imprint space.

SelfieStickMini

SelfieStickMini
Compact, handy selfie stick. To create selfies and group shots from a distance. With telescopic stick extendable to 51 cm, rubber grip with shutter release button, stable holder and detachable connector for attaching a smartphone. Equipped with standard 3.5 mm plug, strap and Plug & Play. Folded only 14.5 cm. Suitable for the most common phones (max. 8 cm high). Also suitable for iPhone 8 and 10 if you use the Apple mini-Jack adapter (supplied with iPhone). Each piece in a box.

PYTHAGORAS. Teleskopická selfie tyč

PYTHAGORAS. Teleskopická selfie tyč - Černá
Teleskopický držák z EVA a nerezové oceli. Zahrnuje stereo připojovací kabel 3.5 mm a tlačítko spouště. Teleskopická tyč 615 mm. 45 x 140 x 30 mm

SELFIE. Teleskopická selfie tyč

SELFIE. Teleskopická selfie tyč
Prodlužitelná kovová selfie tyč. Zahrnuje 3'5 mm stereo připojovací kabel, spoušť a držadlo pro snadné přenášení. 51 x 28 x 328 mm
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku