Selfie tyče a držáky

Držák Wire Selfie

Držák Wire Selfie - 0ranžová
Držák Wire Selfie. Pořiďte si skvělé selfíčko tímto prodlužovacím držákem na selfie (lze prodloužit na 90 cm). Nevyžaduje baterii ani použití žádné aplikace. Jednoduše zapojíte audio konektor 3,5 mm do svého telefonu (kompatibilní se všemi mobilními telefony iOS) a stisknete tlačítko na rukojeti. Nastavitelný držák na telefon je vhodný pro všechny chytré telefony. Lze použít s mobilními telefony Android, Samsung a dalšími, které obsahují integrovaný fotoaparát a využívají funkci časovací samospouště. Silikon, ocel a PVC. Silikonový plast, Ocel, PVC.

Mini Selfie držák s poutkem

Mini Selfie držák s poutkem - Černá
Výprodej
Tlačítko na rukojeti umožňuje snadné pořizování snímků. Selfie tyčku lze prodloužit, obsahuje šňůrku, kterou můžete snadno nosit na zápěstí. Je ideálním doplňkem při cestování. Baleno v dárkovém balení. EVA pěna, Kov.

Teleskopický Monopod Selfie Mini

Teleskopický Monopod Selfie Mini / Černá
Teleskopický monopod SELFIE MINI – vhodný pro pořizování autoportrétů pomocí smartfonů s uhlopříčkou do šířky 8,5 cm: zabudovaný kabel lze napojit do výstupu pro sluchátka v mobilním telefonu, spouštěcí tlačítko na rukojeti; kompatibilní s oparečními systémy ANDROID verze 4.1.2 a iOS 5.0 a novějšími (v závislosti na konfiguraci), u jiných modelů fotoaparátů lze spouštěcí tlačítko aktivovat pomocí aplikací pro pořizování snímků; teleskopickou tyč lze nastavit na délku od 23 cm do cca 61 cm, držák s možností nastavení úhlu do 270°, barevná pěnová rukojeť s odnímatelným, potisknutelným poutkem na zápěstí

Bezdrátový Spouštěč Clik

Bezdrátový Spouštěč Clik
Bluetooth spouštěč CLIK k vytváření autoportrétů pomocí smartfonů: kompatibilní pro modely s iOS a Android, podporuje různé aplikace pro fotografie, dosah cca 10 m; se silikonovým pouzdrem k připevnění na rukojeť teleskopických monopodů

Ruční Teleskopický Monopod Selfie

Ruční Teleskopický Monopod Selfie
Ruční teleskopický monopod SELFIE – ideální pro vytváření autoportrétů pomocí digitálního fotoaparátu nebo smartfonu: teleskopická tyč nastavitelná od cca 22 cm do cca 106 cm délky, držák s nastavením úhlu do 180°, se závitem pro připevnění fotoaparátu a držákem k upevnění smartfonu, silikonové madlo s potisknutelným poutkem na zápěstí; v praktickém vaku

Panorama phone stand - White / Black

Panorama phone stand - White / Black
An original gift! Use this phone stand to take panoramic photos. Because the phone stand can spin around it is able to take panoramic photos and movies. Nice to take selfies! Plus with this phone stand your pictures are not blurred. The phone stand is easy to use.

Selfie stick - White

Selfie stick - White
Selfie stick. Can be connected to a smartphone with the speaker jack control wire and activated with the integrated push button. Very useful for taking a selfie or making a video with a smartphone. The handle has a big imprint space.

SelfieStick

SelfieStick
Selfie stick for taking pictures of yourself or in a group. With telescopic stick extendable to 1 metre and rubber grip with release button. The holder can be revolved to 360°. With removable connector for attaching a smartphone (max. 8 cm wide), standard 3.5 mm plug and hand strap. Plug & Play. Light and compact (folded only 24 cm) so it is easy to carry. Suitable for cameras with a tripod hole and the most common phones. Also suitable for iPhone 8 and 10 if you use the Apple mini-Jack adapter (supplied with iPhone).

SelfieStickMini

SelfieStickMini
Compact, handy selfie stick. To create selfies and group shots from a distance. With telescopic stick extendable to 51 cm, rubber grip with shutter release button, stable holder and detachable connector for attaching a smartphone. Equipped with standard 3.5 mm plug, strap and Plug & Play. Folded only 14.5 cm. Suitable for the most common phones (max. 8 cm high). Also suitable for iPhone 8 and 10 if you use the Apple mini-Jack adapter (supplied with iPhone).
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku