Šálky

Šálky a podšálky zpříjemňují stolování nejen v pohodlí domova ale i na jednáních v kancelářích či jiných formálních a neformálních setkáních. V nabídce je také řada plastových šálků vhodných na venkovní eventy, koncerty, kulturní setkání pod širým nebem. Pro vaše outdoorové aktivity můžeme navrhnout a vyrobit na míru vratné plastové kelímky, což hlavně na festivalech a koncertech ušetří jak peníze, tak životní prostředí. Nahrazují jednorázové neekologické produkty. Tato kategorie zahrnuje množství nejrůznějších šálků a šálků s podšálky, pokud se vám nechce hledat nejvhodnější variantu, napište nám a my připravíme startovací výběr.

Vánoční čajový set Sondrio Tea

Vánoční čajový set Sondrio Tea
Čajový set obsahující konvičku 400 ml se sněhovými vločkami a keramickým hrnkem 260 ml. Dodáváme v kartonovém dárkovém boxu. Tamponový potisk není vhodný do myčky.

Čajová sada Tea Time

Čajová sada Tea Time
Bílá keramická čajová sada, obsahuje 400 ml konvičku a šálek. Baleno v černé dárkové krabici. Tamponový potisk není vhodný pro mytí v myčce. Keramický transfer je vhodný pro mytí v myčce.

Cappuccino šálek s podšálkem Paris

Cappuccino šálek s podšálkem Paris
Porcelánový hrnek kónického tvaru na kapučino s podšálkem. 180 ml. Bulk balení. Tamponový potisk není vhodný do myčky. Doporučujeme technologii keramický transfer.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku