Ručníky, osušky a župany

Ručníky a osušky hrají na poli reklamních předmětů dlouhodobě nezastupitelnou roli. Jedná se o dárek, kterým se zavděčíte téměř každému příjemci. Praktický a kvalitní. V nabídce máme ručníky a osušky ve 46 barvách, takže si vybere určitě každý. Záleží jen na vás a vašem rozpočtu. Je naprostou samozřejmostí, že na všechny reklamní produkty, včetně ručníků a osušek, vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Kromě klasické výšivky vám můžeme nabídnout i potisk do bordury ve fotografické kvalitě, který využívají hlavně naši klienti z řad výrobců kosmetiky a potravin, automobilů, či pro nejrůznější eventy. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Chladivý ručník Remy v nádobce z PET

Chladivý ručník Remy v nádobce z PET - Bílá
Novinka
Rychlá absorpce, rychlé schnutí, pratelný chladivý ručník pro ochlazení během cvičení nebo venkovním sportu. Dodává se v nádobce z PET s rukojetí s vestavěnou karabinou pro snadné nošení. Dostupné v 5 svěžích barvách. Velká dekorační oblast loga na nádobce, dekorace je také možná na samotném chladivém ručníku. Velikost: 30 x 80 cm.

Chladivý ručník Peter v síťovaném sáčku

Chladivý ručník Peter v síťovaném sáčku - Bílá
Novinka
Rychlá absorpce, rychlé schnutí, pratelný chladivý ručník pro ochlazení během cvičení nebo venkovním sportu. Dodává se v malém síťovaném sáčku se zavíráním pro snadné nošení. Dostupné v 5 svěžích barvách. Velká dekorační oblast na sáčku, dekorace je také možná na samotném chladivém ručníku. Velikost: 30 x 80 cm.

Chladící ručník

Chladící ručník - Bílá
Ručník z mikrovlákna určený k osvěžení při sportu. Jednoduše přidejte studenou vodu do láhve, čímž se ručník ochladí a při použití je příjemně osvěžující. Lahev je vyrobena z PP s víčkem z ABS s karabinou pro upnutí. Funkce blokování až 98 % slunečního záření s UV50+ ochranou. Velikost ručníku: 77 x 30cm.

RPET sportovní ručník v pytlíku

RPET sportovní ručník v pytlíku - Bílá
Novinka
Sportovní ručník s chladící funkcí v pytlíku na šňůrku. Opětovně použitelný a umyvatelný (ručně). Ručník je vyroben z 50 % z recyklovaného PET (rPET) a z 50 % z polyesteru. Pytlík je vyroben z 90 % z rPET a z 10 % z PU. Velikost ručníku: 80 x 30 cm / 135 gm2.

Láhev, reproduktor a ručník Cool

Láhev, reproduktor a ručník Cool - white
Bezdrátový reproduktor - láhev o obejmu 500 ml. Obsahuje ručník z polyesteru o velikosti 30x80 cm. Nabíjecí Li-on 300mAh baterie přiložena. Micro USB kabel přiložen. Výstup: 3W.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku