Puzzle, skládačky a hlavolamy

Hledáte dárek, kterým své zákazníky pobavíte a možná trochu potrápíte jejich mozkové závity, jejich trpělivost a jemnou motoriku? Něco milého s čím se pobaví a zároveň se budou muset chvilku trochu soustředit? Pokud ano, jste tu správně. Vybírejte z různých druhů puzzlí, skládaček, hlavolamů. A jestli se vám nebude líbit nic ze standardní nabídky, můžeme pro vás vyrobit puzzle na zakázku. Ve vašem designu ve fotografické kvalitě. Ozvěte se nám, důvěřujte nám a společně vybereme ten nejvhodnější dárek pro váš záměr. A pokud stále váháte, proč se obrátit právě na nás, jistě vás přesvědčí názory našich spokojených zákazníků právě zde.

Sada stolních her Monte-carlo

Sada stolních her Monte-carlo
Doporučujeme
Dřevěná skříňka obsahující několik her: vrhcáby, šachy, dáma, domino, člověče, nezlob se, mikádo a nejrůznějších karetní hry. Dvě hrací strany zpředu prázdná a na zadní straně na šachy/dámu. Extra papírová vložka na člověče, nezlob se a vrhcáby. Obsahuje návody.

Hra Labyrint Faun - Bílá

Hra Labyrint Faun - Bílá
Plastová kulatá hra labyrint se 3 kovovými kuličkami. S plnobarevným vloženým papírem uvnitř. Cena zahrnuje digitální tisk na obou stranách, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku