Pracovní nářadí

Kategorie pracovního nářadí - ráj pro muže. Dovolme si být na chvilku méně emancipovaní a připusťme, že dárky z této kategorie cílí na naši silnější polovičku. vraťme se do doby, kdy emancipace nebyla ještě tak daleko a bylo zcela přirozené, že nářadí, nože, kladivo přijde do rukou mužům a vařečka a žehlička ženám. Ačkoli nyní na začátku 21. století se již role tak dogmaticky nedodržují, troufám si napsat, že tato kategorie vážně cílí na všechny úžasné, pracovité, schopné, tvořivé, silné, šikovné, zručné muže. Na velkou množinu mužů bez rozdílu věku a vyznání. Ne nadarmo se říká, že my Češi jsme národ kutilů, takže jsme si jisti, že s propagačním dárkem z kategorie pracovního nářadí nemůžete udělat chybu. Vybírejte z nožů, nářadí, sad bitů, sad nářadí, kladívek, kapesního nářadí, baterek, svítilen a dalších perfektních dárků cílících na muže. Dárky máme připravené k brzkému dodání a pro každý z nabízených dárků definované způsoby brandingu.

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí - Limetka
Kuličkové pero s otočným mechanismem na špičce pera. Odšroubuj vrchní část těla s magnetickou rukojetí, krabička obsahuje nástavec na bity a 5 bitů. LED světlo zapnete otočením. Baterie součástí balení.

Kapesní nůž Ranger

Kapesní nůž Ranger - Černá
Výprodej
Kapesní nůž s čepelí, nůžkami, vývrtkou, otvírákem na láhve, šroubovákem Philips, pilníkem na nehty, otvírákem na krabice a plochým šroubovákem. Včetně mini kovového kroužku na klíče.

Multinástroj Tycoon s 12 funkcemi

Multinástroj Tycoon s 12 funkcemi
Výprodej
12 funkční vyklápěcí multifunkční nástroj obsahující 3 velikosti křížových hrotů, 2 velikosti płochých hrotů a 2 velikosti šestihranných hrotů z uhlíkové oceli s chromovaným povrchem. Obsahuje barevný adaptér se 4 velikostmi nástavců a karabinu v příslušné barvě, která není určena k lezení.

Víceúčelový nůž Sharpy

Víceúčelový nůž Sharpy - Bílá
Vysouvací univerzální nůž s vyměnitelným ostřím 80 x 9 mm, obsahuje odlamovací čepel o 12 segmentech. Součástí je nástroj pro odlamování čepele a kapesní klip.

Sada šroubováků Forza, 4 funkce

Sada šroubováků Forza, 4 funkce - Limetka
Vysunovací přihrádka obsahuje dvě velikosti plochých šroubováků a 2 velikosti křížových. Magnetická podložka drží bity na svém místě, připraveny k použití.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku