Polokošile

Hledáte-li vkusný a praktický dárek s nádechem luxusu, tak kategorie polokošil je to pravé. Polokošile jsou skvělým volnočasovým, pracovním i sportovním oblečením, díky kterému můžeme vypadat upraveně i v pracovním procesu či při sportu. Reklamní polokošile, která vám nabízíme jsou ušity z kvalitních materiálů, drží tvar i barvu. Nabízíme jen značky, se kterými máme dlouhodobou zkušenost a u kterých jsme si jisti, že po prvním vyprání nebudou širší než delší a jejich barva se nezmění o několik odstínů. Mezi naše oblíbené značky patří Gildan, se kterou jsme vyhráli několik výběrových řízení a klienti si ji stále opakovaně přejí. Dále pak mnoha desetiletími prověřené Fruit of the Loom a B&C. V současné době je u nás na vzestupu italská značka Payperwear, jejich kvalita a design každého mile překvapí. Pro nejnáročnější klienty, kteří mají vyšší rozpočet rádi nabídneme prvotřídní kvalitu skandinávské značky Tee Jays, jejich reklamní polokošile vám doporučujeme objednat i pro sebe, třeba bez loga, protože si je budete moci užívat dlouhá léta v naprosto neměnné kvalitě. Určitě nás zkontaktujte pro nabídku, překvapí vás nízké ceny a skvělý servis. Naše výšivky a potisk jsou prvotřídní. Těšíme se na spolupráci a vaši poptávky.

Polokošile Backhand

Polokošile Backhand - Bílá / L
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Na jeden knoflík. Lemování. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Dámská polokošile Backhand

Dámská polokošile Backhand - Bílá / XXL
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Na jeden knoflík. Lemování. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 2XL

Polokošile Hacker s krátkým rukávem

Polokošile Hacker s krátkým rukávem - Bílá / Šedá / M
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Vnitřní výstřih a manžetky ze šedého popelínu. Na tři knoflíčky. Boční rozparky. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Dámská polokošile Hacker

Dámská polokošile Hacker - Bílá / Šedá / XL
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Vnitřní výstřih a manžetky ze šedého popelínu. Výstřih se 4 knoflíčky. Boční rozparky. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 2XL

Pánská polokošile Advantage

Pánská polokošile Advantage - Bílá / XXL
Plochý žebrový límeček. Na dva knoflíčky. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Pánská polokošile Let, žerzej

Pánská polokošile Let, žerzej - Bílá / 3XL
Výprodej
Kolárek ve shodné tkanině. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu ve shodné tkanině. Na dva knoflíčky. Ploché stehování. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Dámská polokošile Let, žerzej

Dámská polokošile Let, žerzej - Bílá / XXL
Výprodej
Kolárek ve shodné tkanině. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu ve shodné tkanině. Na tři knoflíčky. Ploché stehování. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 2XL

Pánská polokošile Deuce s lemem

Pánská polokošile Deuce s lemem - Bílá / XXL
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů. Na dva knoflíčky. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Praporková značka na bočním švu.
S - 3XL

Dámská polokošile Deuce s lemem

Dámská polokošile Deuce s lemem - Bílá / XXL
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů. Na tři knoflíčky. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Praporková značka na bočním švu.
S - 2XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku