Plážové a nákupní tašky

Jednou z top kategorií našich webových stránek jsou plážové a nákupní tašky, z nejrůznějších materiálů, v mnoha provedeních, velikostech, barvách. Nabídka je opravdu mimořádně široká. Nákupní tašky jsou skvělým rozdávacím předmětem, se kterým můžete cílit na širokou skupinu. V nepřeberné nabídce si každý klient vybere tašku, která nejlépe souzní s jeho výrobkem či službou. Nejpopulárnější jsou v současné době takzvané odnosky, jedná se o bavlněné tašky, většinou s dlouhými uchy, které se v posledních letech staly téměř módním doplňkem a mladí lidí, zvláště dívky a ženy je naprosto milují. Jedná se o poměrně levný reklamní předmět s velkým dosahem. Na ulicích vidíme tyto tašky téměř na každém kroku. Nám jen zbývá vymyslet nenásilný, nejlépe vtipný, elegantní třeba i retro styl potisku, který vaše zákazníky osloví a zařadí tašku do svého šatníku. Nejpopulárnější je přírodní a černá barva. Ale samozřejmě tato kategorie nekončí u bavlněných odnosek, populární je i varianta z netkané textilie, která je levnější než bavlněná. V parném létě pak přijdou vhod chladící a cestovní taštičky nebo plážové tašky. Nejpopulárnější z nich jsou vždy ty v námornické modři nebo pruhované. Napište nám a my vám pošleme své léty prověřené typy a spolu s tím i aktuální novinky, ze kterých si jistotně vyberete tašku, se kterou se strefíte svým klientům do noty.

Plážová taška Panama

Plážová taška Panama - Bílá
Víceúčelová taška s hlavním prostorem na zip, uvnitř kapsička na zip. Nosná výška popruhů 34 cm. 600DPolyester.

Odnoska Madison

Odnoska Madison - Bílá / Černá
Velký otevřený hlavní prostor s dvojitými uchy. Nosná výška popruhů 24 cm. Přední otevřená kapsa. Příslušenství není součástí. 600DPolyester.

Skládaná netkaná taška

Skládaná netkaná taška - Bílá
Doporučujeme
Skládaná taška s otevřeným hlavním oddělením a otevřenou přední kapsou vpředu. Uzavírací plastové tlačítko. Vhodná k opakovanému použití a skvělá alternativa k igelitovým taškám. Výška uch je 14 cm. Velikost při složení: Š20 x V11cm. Položka zasílána rozložená, zabalená na plocho. PP Plast netkaný, 80 g/m2.

Polyesterová taška Uto

Polyesterová taška Uto - Bílá / Černá
Výprodej
Taška vhodná na nákup nebo s sebou na konferenci. Barevná tkaná ucha, výška 32,5 cm. Zesílená dolní část uch pomocí kovových knoflíků. 210DPolyester.

Skládaná nákupní taška

Skládaná nákupní taška - Limetka
Nákupní taška s jedinečnou funkcí sklopení, díky níž se může složit, vložit do kapsy na zip a přenášet na klíčence. K opětovnému použití a skvělá alternativa k igelitovým taškám. Výška uch je 22 cm. Velikost při složení: Š11 x V8cm. Položka zasílána rozložená, zabalená na plocho. 210DPolyester.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku