Pánské vesty

V naší nabídce pánských vest najdete nejrůznější typy tohoto mimořádně oblíbeného reklamního oděvu. Vesty sportovní, volnočasové i pracovní. Na všechny vesty vám aplikujeme logo na základě předem schváleného grafického náhledu, ať již výšivkou nebo potiskem. Nabízíme kvalitní, slušivé, praktické a hřejivé vesty od věhlasných značek, které si bez uzardění můžete obléknout kamkoli, kam se vesty, hodí, a budete vypadat a cítit se skvěle. V nabídce jsou vesty opravdu mimořádně slušivé, moderních střihů a barev. Nelze nezmínit značky Fruit of the Loom, B&C, Sols, Payperwear, Malfini, Slazenger, Tee Jays, Lambeste, Gildan, Kariban. Některé ze zmíněných typů nemáme ještě uvedené na stránkách. I z toho důvodu bude skvělé, pokud nás zkontaktujete e-mailem či telefonem s vašimi požadavky a my vám připravíme nabídku na míru vašim potřebám. Těšíme se na spolupráci.

Vesta Mixed Doubles

Vesta Mixed Doubles - Navy / 3XL
Kontrastní barva podšívky single jersey. Odnímatelná kapuca. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Přední kapsy. Vnitřní kapsa. Přední zip s kontrastní páskou. Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Vesta Gravel

Vesta Gravel - Bílá / 3XL
Odnímatelná kapuca. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Neviditelný zip na zádním panelu pro přístup k potiskovým plochám. Přední kapsy. Sedlo. Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Swing izolační vesta

Swing izolační vesta - Navy / L
Výprodej
8000 mm voděodolnost a 600 g/m² prodyšnost. Kontrastní barva podšívky single jersey. Stahovací šňůrky ve spodním lemu s olivkami. Dlouhý zadní díl. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Přední kovový zip . Dvojité stehování . Přední kapsy. Značka na zapínání. Kontrastní šatnové poutko.
XS - 2XL

Lehká péřová vesta Fairview

Lehká péřová vesta Fairview - Navy / XXL
Bestseller
Tkanina odolná peří. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Elastický lem. Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Přední zip s kontrastní páskou. Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě). Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Vesta Mercer

Vesta Mercer - Navy / S
Výprodej
600 mm voděodolnost. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Přední zip s kontrastní páskou. Kapsy na ruce na zip. Elastický lem. Táhla zipu s příjemným gripem. Kontrastní šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Vesta Tyndall z materiálu micro fleece

Vesta Tyndall z materiálu micro fleece - Navy / M
Výprodej
Přední kontrastní reverzní zip . Kontrastní plochý steh. Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Kontrastní šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Táhla zipu s příjemným gripem.
XS - 2XL

Tkaná vesta Fontaine

Tkaná vesta Fontaine - Heather Smoke / S
Výprodej
Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel. Dlouhý zadní díl. Přední kontrastní reverzní zip . Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem. Náprsní kapsa na zip. Elastické šňůrky v kontrastní barvě. Kontrastní plochý steh. Kontrastní vnitřní díl. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Kontrastní šatnové poutko.
XS - 2XL

Softshellová vesta Stinson

Softshellová vesta Stinson - Navy / XL
Výprodej
8000 mm voděodolnost a 400 g/m² prodyšnost. Dvojité stehování . Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Dlouhý zadní díl. Přední kontrastní reverzní zip . Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Táhla zipu s příjemným gripem. Kontrastní šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Pánská vesta Junction s izolační vrstvou

Pánská vesta Junction s izolační vrstvou - Navy / L
Výprodej
Sbalitelný do dolní levé kapsy. Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Elastické šňůrky v kontrastní barvě. Přední reverzní zip . Přední kapsa se zipem. Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - XL

Vesta Pallas s izolační vrstvou pro muže

Vesta Pallas s izolační vrstvou pro muže - 0ranžová / XS
Novinka
Bestseller
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Elastický lem. Přední reverzní zip . Táhla zipu s příjemným gripem. Šatnové poutko.
XS - 3XL

Vesta pánská Malfinipremium Everest

Vesta pánská Malfinipremium Everest - Námořní Modrá / S
Lehký hřejivý materiál členěný prošíváním, celopropínací reverzní spirálový zip s krytkou brady, kapsy s reverzním spirálovým zipem, vstup pro branding v podšívce zadního dílu, lemování elastickým proužkem, kontrastní prvky (vyjma barvy 01).
S - 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku