Pánské polokošile

Hledáte-li reklamní, pracovní nebo volnočasové polokošile, jste tu správně. Můžete si vybrat z široké nabídky mnoha značek od klasických, které všichni známe, jako jsou Fruit of the Loom, B&C, Stedman, Sol´s, Adler, Malfini, Malfini Premium, Piccolio, Rimeck, Slazenger nebo luxusnější polokošile skandinávských značek Tee Jays, Stanley a Stella a Stormtextile či polokošile zn. Neutral, které mají GOTS certifikaci. Na všechny polokošile vám aplikujeme výšivku či potisk vaším logem. Neváhejte se ponořit do nabídky a vybírat z více než stovky polokošil, které držíme v dostatečných skladových zásobách. Těšíme se na vaše poptávky a spolupráci.

Polokošile Backhand

Polokošile Backhand - Bílá / L
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Na jeden knoflík. Lemování. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Polokošile Hacker s krátkým rukávem

Polokošile Hacker s krátkým rukávem - Bílá / Šedá / M
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Vnitřní výstřih a manžetky ze šedého popelínu. Na tři knoflíčky. Boční rozparky. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Pánská polokošile Advantage

Pánská polokošile Advantage - Bílá / XXL
Plochý žebrový límeček. Na dva knoflíčky. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Pánská polokošile Let, žerzej

Pánská polokošile Let, žerzej - Bílá / 3XL
Výprodej
Kolárek ve shodné tkanině. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu ve shodné tkanině. Na dva knoflíčky. Ploché stehování. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Pánská polokošile Deuce s lemem

Pánská polokošile Deuce s lemem - Bílá / XXL
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů. Na dva knoflíčky. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Praporková značka na bočním švu.
S - 3XL

Pánská sportovní polokošile Game

Pánská sportovní polokošile Game - Bílá / XXL
Výprodej
Kolárek ve shodné tkanině. Raglánové rukávy. Na tři knoflíčky. Ploché stehování. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Pánská polokošile Forehand

Pánská polokošile Forehand - Bílá / 3XL
Výprodej
Bestseller
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Potištěná zpevňující lemovka výstřihu s rybím stehem. Na dva knoflíčky. Gravírované knoflíčky v barvě. Praporková značka na bočním švu. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Polokošile Calgary

Polokošile Calgary - Bílá / Navy / 3XL
Bestseller
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Na dva knoflíčky. Detaily s vybraným stehem. Saténová lemovka výstřihu. Boční rozparky se saténovou lemovkou. Sedlo. Předsunutá zpevňující lemovka výstřihu s řetízkovým stehováním. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Crandall kortærmet polo til mænd

Crandall kortærmet polo til mænd - Bílá / 3XL
Výprodej
Pratelné na 60°C. ISO 15797: Splňuje standardy průmyslového praní. Ochrana UV: UPF 40+. Na tři knoflíčky. Boční rozparky. Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Gravírované knoflíčky v barvě. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Polokošile Liberty s krátkým rukávem

Polokošile Liberty s krátkým rukávem - Bílá / L
Novinka
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Plochý žebrový límeček. Na dva knoflíčky. Dvojité stehování . Barevně laděné knoflíky. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu.
XS - 3XL

Fairfield pánská polokošile

Fairfield pánská polokošile - Bílá / Navy / Červená s efektem námrazy / XXL
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů. Na dva knoflíčky. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku