Pánské reklamní bundy

V této sekci najdete řadu vkusných, slušivých bund pro muže všech velikostí. Některé modely až po velikost 5XL. Využijte naší bohaté nabídky reklamních, sportovních, pracovních bund pro pány. Máme bundy vhodné pro každou příležitost a každé roční období. Všechny v dostatečných zásobách, připravených pro tisk nebo výšivku vaší grafiky. Naše výšivky i potisky jsou té nejvyšší kvality. Vše za dobré ceny, kvalitně a vkusně. Nabídka je opravdu široká, pokud se nechcete probírat celou nabídkou, napište vaši představu a my vám připravíme nabídku na míru vašemu zadání. A pokud by i stávající nabídku na našich stránkách nebyla dostačující, máme v rukávu jedno skvělé eso, italskou značku reklamního textilu, se kterým nadchnete všechny spolupracovníky, obchodní partnery i zákazníky. Volejte a pište, těšíme se na spolupráci.

Sbalitelná bunda Egmont

Sbalitelná bunda Egmont - Bílá / S
Výprodej
600 mm voděodolnost. Sbalitelný do dolní levé kapsy. Lemování. Ventilace vzadu. Díry pro palce. Přední kontrastní reverzní zip . Elastické manžetky. Kontrastní barva na rubu límečku. Artikulované lokty. Kapsy na ruce na zip.
XS - 2XL

Lehká bunda Flint

Lehká bunda Flint - Navy / XXL
600 mm voděodolnost. Roll-away kapuce . Díry pro palce. Náprsní kapsa na zip. Ventilace vzadu. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Přední kontrastní reverzní zip . Reflexní detaily. Elastické manžetky. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.
XS - 2XL

Softshellová bunda Maxson

Softshellová bunda Maxson - 0ranžová / M
Bestseller
8000 mm voděodolnost a 400 g/m² prodyšnost. Přední kontrastní reverzní zip . Vnitřní chlopeň. Kapsy pro ruce na zip. Nastavitelné manžetky na suchý zip. Artikulované lokty. Ergonomické rukávy. Táhla zipu s příjemným gripem. Dvojité stehování . Kontrastní šatnové poutko.
XS - 2XL

Karmine softshell bunda

Karmine softshell bunda - Navy / S
Výprodej
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Podšívka v kontrastní barvě. Přední kontrastní reverzní zip . Vnitřní chlopeň. Přední kapsy. Artikulované lokty. Ergonomické rukávy. Táhla zipu s příjemným gripem. Kontrastní šatnové poutko.
XS - 2XL

Bunda Labrador

Bunda Labrador - Krémově bílá / XXL
Výprodej
5000 mm voděodolnost a 5000 g/m2 prodyšnost. Všechny švy podlepeny. Nastavitelný kšilt. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Elastické manžetky. Přední kontrastní reverzní zip . Kapsy na ruce na zip. Táhla zipu s příjemným gripem. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Lehká péřová bunda Scotia

Lehká péřová bunda Scotia - 0ranžová / S
Výprodej
Bestseller
Tkanina odolná peří. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Kapsa na rukávu se zipem. Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Elastický lem. Přední zip s kontrastní páskou. Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě). Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Dámská lehká péřová bunda Scotia

Dámská lehká péřová bunda Scotia - 0ranžová / XL
Výprodej
Bestseller
Tkanina odolná peří. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Kapsa na rukávu se zipem. Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Elastický lem. Přední zip s kontrastní páskou. Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě). Šatnové poutko.
XS - 2XL

Softshellová bunda Langley

Softshellová bunda Langley - Navy / L
Bestseller
5000 mm voděodolnost a 3000 g/m² prodyšnost. Tři vrstvy: čtyřcestný stretch, TPU, mikrofleece. Odnímatelná kapuca. Nastavitelné manžetky na suchý zip. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Přední kontrastní reverzní zip . Kapsy na ruce na zip. Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě). Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Softshellová bunda Match

Softshellová bunda Match - Světle zelená / L
Bestseller
3000 mm voděodolnost a 3000 g/m² prodyšnost. Tři vrstvy: Źerzej, TPU, fleece. Dlouhý zadní díl. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Nastavitelné manžetky na suchý zip. Kapsy na ruce na zip. Kapsa na rukávu se zipem. Přední kontrastní reverzní zip . Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Bunda action sbalitelná do levé kapsy

Bunda action sbalitelná do levé kapsy - Navy / 3XL
Výprodej
Sbalitelný do dolní levé kapsy. Roll-away kapuce . Stahovací šňůrky ve spodním lemu s olivkami. Pouzdro s elastickou páskou. Elastické manžetky. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Bunda Top Spin

Bunda Top Spin - Bílá / 3XL
Výprodej
200 mm voděodolnost. Roll-away kapuce . Nastavitelné manžetky na suchý zip. Přední kapsy. Vnitřní kapsa. Sedlo. Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL

Oteplená bunda Under Spin

Oteplená bunda Under Spin - Bílá / L
200 mm voděodolnost. Roll-away kapuce. Nastavitelné manžetky na suchý zip. Přední kapsy. Sedlo. Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku