Pracovní oděvy Gastro

V naší zajímavé nabídce pracovních oděvů vhodných pro gastronomii najdete pevné bavlněné zástěry s laclem a kapsami. Krátké i dlouhé zástěry pro gastronomii, restaurace a hotely. Gastro zástěry s laclem pro potravinářské provozy, pro jídelny a školy. Vše doplníme nabídkou pracovních triček, košil či polokošil. Oblékneme vaše zaměstnance vkusně, prakticky, za skvělé ceny. Navíc nabízíme možnost si nechat vyšít nebo natisknout vlastní jméno nebo logo! Využijte našich více než dvacetiletých zkušeností v oblasti pracovního textilu a ozvěte se nám, společně připravíme kolekci, díky které budou vaši zaměstnanci vypadat a cítit se skvěle. Pro více informací a nabídku na míru nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Zástěra Viera 240 g/m²

Zástěra Viera 240 g/m² - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
Ať už je vybavena logem, nebo bez něj, chránit krásné oblečení při vaření je se zástěrou Viera snadné. Zástěru tvoří kepr o gramáži 240 g/m² (65 % polyesteru a 35 % bavlny), díky čemuž je zástěra silná a pevná, ale zároveň měkká a pohodlná na nošení. Dvě přední kapsy nabízejí rychlý způsob, jak uložit kuchyňské potřeby, a díky 1 m dlouhému motýlku je tato zástěra univerzální. Kromě toho zástěra Viera nabízí několik možností přidání libovolného loga.

Prémiová zástěra z canvas

Prémiová zástěra z canvas - Šedá
Novinka
Vysoce kvalitní zástěra vyrobená z odolného 16oz canvas s detaily z umělé kůže (PU). Jedna velikost s přizpůsobitelnými popruhy kolem krku a kolem pasu. Přední prostorná kapsa. Baleno v kraftové dárkové krabičce. Perte na 30st. s podobnými barvami.

Kuchyňská bavlněná zástěra Kitab

Kuchyňská bavlněná zástěra Kitab - white
Kuchyňská zástěra z bavlny pro každodenní vaření. Gramáž 180 g/m2. Vyrobeno podle certifikované normy pro používání škodlivých látek v textilu.

Kuchyňská zástěra Jared

Kuchyňská zástěra Jared - white
Kuchyňská zástěra, dlouhá verze. 195 g/m2, 90 % polyester a 10 % bavlna. Vyrobeno podle certifikované normy pro používání škodlivých látek v textilu.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku