Ochranné sady

UV-C sterilizační box s bezdrátovým nabíjením 5W

UV-C sterilizační box s bezdrátovým nabíjením 5W
Novinka
Multifunkční UV-C sterilizátor, který zabíjí až 99,9 % bakterií na vloženém předmětu. Vhodné například na telefon, sluchátka, hodinky, šperky nebo roušku. Volit lze mezi režimy rychlého čištění (90s) nebo kompletního čištění (5min). 2 UV-C LED světla, vyrobená z netoxického materiálu bez použití rtuti (mnoho dostupných variant na trhu rtuť obsahují). Navrženo tak, aby se při otevření boxu UV-C světlo automaticky zhaslo a uživatel tak nebyl vystaven jeho záření. Světlo má životnost 10 000 hodin. Bezdrátová nabíječka 5W umístěná na horní straně boxu. Včetně 1m USB C kabelu z TPE (PVC free). Vstup: 5V/1.5A. Výstup: 5V/1A 5W.

Set lahviček na dezinfekce Sani

Set lahviček na dezinfekce Sani
Sada lahví v PEVA pouzdru. Tyto lahve mohou být naplněny dezinfekčním prostředkem na ruce, mýdlem nebo jinými tekutinami, aby Vás udržely v bezpečí a čistotě. Jedna lahvička má víčko, které se snadno používá s kapalinami gelového typu. Druhá láhev má pumpičku, které je ideální pro jiné tekutiny. Obě láhve jsou vyrobeny z PET plastu. Kapacita každé 100 ml.

Čtyřdílný cestovní Travelclean

Čtyřdílný cestovní Travelclean
Čtyřdílný cestovní set obsahuje 4 hygienicky balené roušky, balzám na rty, 30ml čistící gel na ruce bez alkoholu a multifunkční nástroj pro bezdotykové ovládání. V transparentním kosmetickém pouzdru.

Hygiene Box V3

Hygiene Box V3
Small, practical box made from plastic for use when out and about. Contents: 1 pair of single-use gloves and 2 hygiene wipes.

Hygiene Box V2

Hygiene Box V2
Boîte carrée et pratique en plastique, avec fermeture à déclic, pouvant également s'ouvrir très facilement d'une seule main. Contenu : 2 paires de gants jetables, 2 lingettes nettoyantes et 2 lingettes hygiéniques.

Protection Set "Retail"

Protection Set "Retail"
Protect you and your employees with the "Retail" protection set. Contents: 1 x bottle with disinfectant 1.0l (01439), 5 x "Safety" protective glasses in transparent (01429), 10 x 5-set of facial masks "KN95" (FFP2, 01427), 50 x single-use gloves.

Care set car - White

Care set car - White
Care set for in the car is perfect for long roadtrips. Including a mint dispenser for a refreshment and a 35ml hand sanitiser (70% alcohol) to keep hands clean. The sunglasses come in a sturdy case to protect the eyes against the sunlight while driving. This complete set comes in a travel pouch to take it with you.

Sanitiser set small - White

Sanitiser set small - White
A compact set of three masks and a 35ml hand sanitiser (70% alcohol) to reduce spreading bacteria and viruses as much as possible. The set comes in a travel pouch to take it with you, everywhere you go.

Summer care set - Black

Summer care set - Black
Be fully protected on a holiday with this summer travel set. The set includes three travel bags to organise your belongings, sunglasses and sunscreen to protect against the bright sun light, five masks made of soft and strechable OEKO-TEX® certified polyamide and two 35ml bottles of  hand cleaning gels (70% alcohol) to keep the hands clean. An ideal set to take with you on a holiday.

Cleaning set - White

Cleaning set - White
Sanitiser set that includes everything to help to prevent spreading bacteria and viruses as much as possible. The set includes five masks so  whenever a mask need to be washed, there always is always another clean one to wear. A 0,5L bottle of hand sanitiser (70% alcohol) is included in this set.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku