Obuv a vše na nohy

LightsUp! LED tkaničky

LightsUp! LED tkaničky - Bílá
Novinka
Tkaničky, které spojují zábavu, bezpečnost a funkčnost dohromady. Vhodné pro všechny druhy bot, věkové skupiny i činnosti. Každá tkanička je 120 cm dlouhá a obsahuje 10 LED. Panel uprostřed poskytuje ovládání k zapínání a vypínání světel nebo k jejich blikání. Dodává se v široké řadě barev s velkou ozdobnou plochou uprostřed. Polyester.

Sada Na Čištění Obuvi Small Shine

Sada Na Čištění Obuvi Small Shine
Sada na čištění obuvi SMALL SHINE; obsahuje dřevěný kartáček, leštící hadřík (cca 23 x 10cm), bezbarvý olej pro ošetření obuvi s houbičkovým aplikátorem, houbičku s bezbarvým silikonovým olejem, vše zabaleno do průhledného obalu na zip

Sada Na Čištění Obuvi Big Shine

Sada Na Čištění Obuvi Big Shine
Sada na čištění obuvi BIG SHINE obsahuje kartáček s dřevěnou rukojetí, bezbarvou pastu na boty, leštící hadřík (cca. 23 x 10 cm), bezbarvý olejíček s houbičku pro aplikaci, houbičky s bezbarvým silikonovým olejem, baleno v průhledné taštičce na zip s poutkem.

Lžíce Na Boty Shine

Lžíce Na Boty Shine
Lžíce na boty SHINE: s leštící houbičkou – houbička ve víčku je napuštěna impregnačním silikónovým olejem

Shoe Horn "Madera", Small

Shoe Horn "Madera", Small
Helps you to put your shoes on quickly! This oiled beech wood shoehorn is robust, and can be stored in a small area due to its handy size. With opening for hanging up. Since the article is made of natural materials, actual colouring and grain may differ from product to product.

Shoe Horn "Madera", Large

Shoe Horn "Madera", Large
Helps you to put your shoes on quickly! The oiled beech wood shoehorn has an opening for hanging up. Since the article is made of natural materials, actual colouring and grain may differ from product to product.

Shoe Horn "Madera", Large With Backscratcher

Shoe Horn "Madera", Large With Backscratcher
Handy 2 in 1 aid! A classic shoehorn made of oiled beech wood, with a backscratcher on the end of the handle. Put an end to annoying back itches! Since the article is made of natural materials, actual colouring and grain may differ from product to product.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku