Obaly na oděvy

Taška Garment na zip

Taška Garment na zip - Černá
Buďte na cestách dobře zorganizovaní a vezměte si tuto tašku. Je vyrobena z trvanlivého materálu, zip na celé délce přední strany zajišťuje snadný přístup a navíc má otvor na pověšení. Lze složit. 190TPolyester.

Ochranný Vak Na Oděvy Smoking

Ochranný Vak Na Oděvy Smoking
Ochranný vak na oděvy SMOKING s pevným kovovým hákem a doplňkovou kapsou na suchý zip, 2 poutka pro nošení v ruce s manžetou na suchý zip, 2 boční klipy, 2 boční kapsy na zip, 1 větší a dvě menší vnitřní kapsy na zip, nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh s ramenní vycpávkou

Ochranný Vak Na Oděvy Laser Plus

Ochranný Vak Na Oděvy Laser Plus
Ochranný vak na oděvy LASER PLUS s ramínkem, držadlo pro nošení v ruce, přední kapsa na zip, odnímatelné kovový štítek pro logo, 2 zadní kapsy na zip, včetně nastavitelného a odnímatelného ramenního popruhu s vycpávkou

Suit Bag "Non Woven"

Suit Bag "Non Woven"
Folding suit bag with handle, large compartment for clothes and side compartment with zip. Stud fasteners attach the lower and upper halves.

Clothes Hanger "Woody"

Clothes Hanger "Woody"
Timeless clothes hanger made of beech wood, with a metal hook. Due to its sturdy construction, the hanger is ideally suited for holding heavy garments. With a crossbar for hanging trousers and skirts. The precise notches at either end enable the secure hanging of garments with straps. Since wood is a natural product, variations in the colour and grain cannot be ruled out.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku