O nás

Společnost Smile Company s.r.o. působí na trhu od května 2001. Máme tedy již 20let zkušeností s realizacemi dodávek reklamních předmětů.

Naše nabídka se za tu dobu neuvěřitelně rozrostla. Jsme schopni vám navrhnout a dodat téměř jakýkoli reklamní předmět na míru - v barvách, tvarech, materiálech, velikostech a množstvích, která si budete přát.

Od roku 2006 jsme členy mezinárodní asociace PSI (Promotional Product Service Institute). Tímto členstvím jsme získali přístup k nákupu ve skladech klíčových evropských dodavatelů a tím i možnost bleskově reagovat na vaši poptávku po reklamních předmětech, které potřebujete „TEĎ HNED“.

Pro jakýkoli reklamní předmět vám navrhneme optimální způsob brandování. Zajištujeme výšivky, nášivky, laserování, ražby, sítotisk, tamponový potisk, vetkávání, samolepky, 3D pryskyřicové samolepky, etikety.

Krátké dodací lhůty, maximální nasazení celého našeho týmu pro všechny vaše zakázky, rychlé reakce na vaše požadavky a pružné rozhodování, to vše z naší společnosti činí spolehlivého partnera pro společnou tvůrčí spolupráci.

Vyzkoušejte naše služby zkušební poptávkou, věříme, že vás mile překvapíme.

A stále stojíme o Váš úsměv :-)
Tým Smile-online.cz