Nože

Reklamní a dárkové nože jsou praktickým a užitečným dárkem. Ze zkušeností víme, že hlavně muži z nich mívají opravdovou, téměř dětskou radost. Naše nabídka kvalitních reklamních nožů je vskutku mimořádná, najdete v ní vše od kuchyňských nožů, nože lovecké, houbařské, klasické řezací nože, sklápěcí a také speciální pouzdra, které mají v sobě nožík, šroubovák, otvírák na láhve a mnoho jiných pomocníků. V podstatě v této kategorii se absolutně mažou rozdíly mezi běžným spotřebním a reklamním zboží. Naše nože jsou stejně kvalitní, jako nože nabízené v maloobchodech. A pro promoce s vyšším rozpočtem každopádně doporučujeme projít si samostatnou kategorii Victorinox . Pro většinu z nabízených nožů a nožíků navrhujeme branding pomocí laseru. Pro detailnější informace o technologiích brandingu klikněte prosím zde. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí - Limetka
Kuličkové pero s otočným mechanismem na špičce pera. Odšroubuj vrchní část těla s magnetickou rukojetí, krabička obsahuje nástavec na bity a 5 bitů. LED světlo zapnete otočením. Baterie součástí balení.

Kapesní nůž Ranger

Kapesní nůž Ranger - Černá
Výprodej
Kapesní nůž s čepelí, nůžkami, vývrtkou, otvírákem na láhve, šroubovákem Philips, pilníkem na nehty, otvírákem na krabice a plochým šroubovákem. Včetně mini kovového kroužku na klíče.

Multinástroj Tycoon s 12 funkcemi

Multinástroj Tycoon s 12 funkcemi
Výprodej
12 funkční vyklápěcí multifunkční nástroj obsahující 3 velikosti křížových hrotů, 2 velikosti płochých hrotů a 2 velikosti šestihranných hrotů z uhlíkové oceli s chromovaným povrchem. Obsahuje barevný adaptér se 4 velikostmi nástavců a karabinu v příslušné barvě, která není určena k lezení.

Víceúčelový nůž Sharpy

Víceúčelový nůž Sharpy - Bílá
Vysouvací univerzální nůž s vyměnitelným ostřím 80 x 9 mm, obsahuje odlamovací čepel o 12 segmentech. Součástí je nástroj pro odlamování čepele a kapesní klip.

Sada šroubováků Forza, 4 funkce

Sada šroubováků Forza, 4 funkce - Limetka
Vysunovací přihrádka obsahuje dvě velikosti plochých šroubováků a 2 velikosti křížových. Magnetická podložka drží bity na svém místě, připraveny k použití.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku