Pláštěnky

V této kategorii najdete pláštěnky v různých typech od nejlevnějších až po ty nejvíce sofistikované. Všechny mimořádně praktické, za dobré ceny, ve velkých skladových zásobách a k rychlému dodání. Ozvěte se nám s vaší poptávkou, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Pláštěnka Ziva na jedno použití v obalu

Pláštěnka Ziva na jedno použití v obalu - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
Zůstat v suchu během jakékoliv venkovní akce umožňuje jednorázové pláštěnkové pončo Ziva (90 x 120 cm), které se hodí pro všechny případy. Průhledné pláštěnkové pončo s kapucí lze výborně použít jako nouzové pončo, když vás během venkovního festivalu zaplaví liják. Pláštěnka Ziva se dodává v uzavíratelném sáčku, který je vhodný pro potisk.

Pláštěnka Xina v úložném míči s klíčenkou

Pláštěnka Xina v úložném míči s klíčenkou - Bílá
Doporučujeme
Pláštěnka s kapucí, univerzální velikost (90 x 120 cm), pro neočekávané přeháňky. Praktickou kompaktní úložnou schránku lze zavěsit ke klíčům, vejde se do malé kapsy a je skvělým doplňkem jakékoli tašky či nápojové lahve. Reklamní potisk pouze na pouzdro.

Skládací pláštěnka v sáčku Paulus

Skládací pláštěnka v sáčku Paulus - Bílá
Novinka
Skládací pláštěnka s kapucí pro neočekávané přeháňky během venkovních aktivit. Opakovaně použitelná pláštěnka má rozměry 100 x 130 cm a zapínání na knoflíky na každé straně. Dodává se v široké řadě barev s velkou ozdobnou oblastí na sáčku.

Pláštěnka Xina v úložném míči s klíčenkou

Pláštěnka Xina v úložném míči s klíčenkou
Pláštěnka s kapucí, univerzální velikost (90 x 120 cm), pro neočekávané přeháňky. Praktickou kompaktní úložnou schránku s potiskem motivu fotbalu lze zavěsit ke klíčům, vejde se do malé kapsy a je skvělým doplňkem jakékoli tašky či nápojové lahve. Reklamní potisk pouze na pouzdro.

100% biologicky odbouratelná pláštěnka Mays

100% biologicky odbouratelná pláštěnka Mays
Novinka
Jednorázová pláštěnka vyrobená ze 100% biologicky rozložitelného a kompostovatelného kukuřičného plastu. Zelená volba pro neočekávané přeháňky během venkovních činností. Pláštěnka má velikost 125 x 100 cm a dodává se v sáčku, který je také vyroben z kukuřičného plastu.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku