Nářadí, svítilny a klíčenky

Obdarujte své klienty, zákazníky, spolupracovníky, obchodní partnery nebo přátele kvalitním reklamním nářadím, se kterým zvládnou všechny drobné opravy lépe než hodinový manžel. Nářadí je skvělým dárkem primárně v kampaních cílících na muže, Proto je doporučujeme zákazníkům z oboru automoto, hobby, piva, distributorům nejrůznějšího alkoholu, dopravy, stavebnictví. Ale nezřídka se stává, že si nářadí objednávají i klienti z oboru zahrady či banky a spořitelny. Věříme, že se v naší široké nabídce neztratíte a pokud se vám nechce se nabídkou probírat, zkontaktujte nás pro tipy na míru na smile@smile-company.cz

Reflektorová svítilna Klip

Reflektorová svítilna Klip
Svítilna s barevným klipem a barevným světlem bílé a blikající červené. Spínačem pro vypnutí a zapnutí. Baterie jsou součástí.

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí - Černá
Kuličkové pero s otočným mechanismem na špičce pera. Odšroubuj vrchní část těla s magnetickou rukojetí, krabička obsahuje nástavec na bity a 5 bitů. LED světlo zapnete otočením. Baterie součástí balení.

Klíčenková svítilna Bezou

Klíčenková svítilna Bezou - Černá / Stříbrný
Výprodej
Samostatné bílé LED světlo se zapínáním tlačítkem na zadní straně. Ideální ke gravírování, neboť Vaše logo vyskočí, jakmile se vytáhne váleček. Dvojitý kovový kroužek na klíče. Včetně baterií.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku