Nářadí, svítilny a klíčenky

Obdarujte své klienty, zákazníky, spolupracovníky, obchodní partnery nebo přátele kvalitním reklamním nářadím, se kterým zvládnou všechny drobné opravy lépe než hodinový manžel. Nářadí je skvělým dárkem primárně v kampaních cílících na muže, Proto je doporučujeme zákazníkům z oboru automoto, hobby, piva, distributorům nejrůznějšího alkoholu, dopravy, stavebnictví. Ale nezřídka se stává, že si nářadí objednávají i klienti z oboru zahrady či banky a spořitelny. Věříme, že se v naší široké nabídce neztratíte a pokud se vám nechce se nabídkou probírat, zkontaktujte nás pro tipy na míru na smile@smile-company.cz

Reflektorová svítilna Klip

Reflektorová svítilna Klip - Černá / Bílá
Svítilna s barevným klipem a barevným světlem bílé a blikající červené. Spínačem pro vypnutí a zapnutí. Baterie jsou součástí. ABS plast.

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí

Šroubovák s LED svítilnou King, 7 funkcí - Limetka
Kuličkové pero s otočným mechanismem na špičce pera. Odšroubuj vrchní část těla s magnetickou rukojetí, krabička obsahuje nástavec na bity a 5 bitů. LED světlo zapnete otočením. Baterie součástí balení. ABS plast.

Klíčenková svítilna Bezou

Klíčenková svítilna Bezou - Červená s efektem námrazy / Stříbrný
Výprodej
Samostatné bílé LED světlo se zapínáním tlačítkem na zadní straně. Ideální ke gravírování, neboť Vaše logo vyskočí, jakmile se vytáhne váleček. Dvojitý kovový kroužek na klíče. Včetně baterií. Hliník, ABS plast.

Klíčenková svítilna Pull s podsvíceným logem

Klíčenková svítilna Pull s podsvíceným logem - Stříbrný
Novinka
Posviťte si touto trendy klíčenkovou svítilnou a vaše logo se rozsvítí také. Svítilna s 1 LED je napájena 3 bateriemi LR41 a dodává světelný tok o 3 lumenech. Díky velké ploše pro dekorační logo s laserovou rytinou zanechá vaše podsvícené logo působivý dojem. ABS plast.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku