Nádobí

Nádobí do kuchyně s možností vlastního reklamního potisku. Sami si vyzkoušejte on-line 3D vizualizaci vybraného produkt s vaším logem. Vyberte si reklamní předměty pro úspěšnou reklamu od Smile Company sami z naší nabídky a pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz. Svou práci milujeme a jsme tu pro vás a vaše poptávky.

Menážka Terracotta a sada na dipy

Menážka Terracotta a sada na dipy
Menážka Terracotta a sada na dipy. Ručně malovaná a oražená menážka a sada na dipy. Menážka je ideální pro dressingy na saláty a ochucovadla polévek a rustikální mísa ve stejném designu (4 cm x Ø 10 cm) je ideální k namáčení chleba. Terakota, keramika a nerezová ocel. Terracotta, Keramika, Nerezová ocel.

Dóza na máslo Holden

Dóza na máslo Holden
Novinka
Klasický výrobek do domácnosti s vysokou kvalitou provedení. Udrží máslo dlouho čerstvé a v ideální konzistenci pro natírání. Keramika.

Kartáček na nádobí Thimo

Kartáček na nádobí Thimo
Novinka
Bambusový kartáč se štětinkami ze 100% rostlinných vláken. Kompletně veganský produkt vhodný pro kuchyně a koupelny či toalety. Bambus pomáhá pohlcovat CO2 z atmosféry, roste rychleji a vytváří více kyslíku než stromy. Bambusové dřevo, Sisal hemp.

Satellite saucer, triangle

Satellite saucer, triangle
Free Samples
Saucer from the Toppoint design 'Satellite' series. The saucer is produced in Europe and is made from a high quality porcelain. A big advantage of this saucer is that it offers a nice imprint space.

Piatto bowl

Piatto bowl
High-quality, white ceramic bowl. Can among other things be used as a cereal bowl or a serving dish. Dishwasher safe. The imprint is dishwasher tested and certified: EN 12875-2.

Dvojitý květináč do kuchyně Herbs

Dvojitý květináč do kuchyně Herbs - Bílá
Kuchyňský květináč na bylinky se 2 bavlněnými šňůrami pro optimální zavlažování. Prostor na vodu má objem 1 litr, což vystačí na 3 dny bez zalévání. Je vyroben z odolného materiálu a lze jej mýt v myčce. Neobsahuje BPA.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku