Nádobí

Nádobí do kuchyně s možností vlastního reklamního potisku. Sami si vyzkoušejte on-line 3D vizualizaci vybraného produkt s vaším logem. Vyberte si reklamní předměty pro úspěšnou reklamu od Smile Company sami z naší nabídky a pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz. Svou práci milujeme a jsme tu pro vás a vaše poptávky.

Čtyřdílné vícebarevné misky York

Čtyřdílné vícebarevné misky York
Výprodej
Tyto čtyřdílné barevné kameninové misky značky Jamie Oliver, vysoké 5 cm a o průměru 11 cm, jsou ideální k podávání jednohubek. Vhodné do myčky, lze použít v troubě do teploty 200 ℃.

Menážka Terracotta a sada na dipy

Menážka Terracotta a sada na dipy
Menážka Terracotta a sada na dipy. Ručně malovaná a oražená menážka a sada na dipy. Menážka je ideální pro dressingy na saláty a ochucovadla polévek a rustikální mísa ve stejném designu (4 cm x Ø 10 cm) je ideální k namáčení chleba. Terakota, keramika a nerezová ocel.

Dóza na máslo Holden

Dóza na máslo Holden
Novinka
Klasický výrobek do domácnosti s vysokou kvalitou provedení. Udrží máslo dlouho čerstvé a v ideální konzistenci pro natírání.

Kartáček na nádobí Thimo

Kartáček na nádobí Thimo
Novinka
Bambusový kartáč se štětinkami ze 100% rostlinných vláken. Kompletně veganský produkt vhodný pro kuchyně a koupelny či toalety. Bambus pomáhá pohlcovat CO2 z atmosféry, roste rychleji a vytváří více kyslíku než stromy.

Plate "Eco" Small - Grey

Plate "Eco" Small - Grey
Elegant bio table ware. Small plate with a rim made of renewable raw materials such as bamboo fibres and grain. Available in anthracite and beige. Diameter: 20 cm.

Plate "Eco" Large - Grey

Plate "Eco" Large - Grey
Elegant bio table ware. Large plate with a rim made of renewable raw materials such as bamboo fibres and grain. Available in anthracite and beige. Diameter: 25 cm.

Cereal Bowl "Eco" - Beige

Cereal Bowl "Eco" - Beige
Elegant bio trend in natural colours. The round cereal or snack cup consists of the renewable raw materials bamboo, maize with resin and water. The cup is very stable.

Snack Cup "Eco" - Beige

Snack Cup "Eco" - Beige
Natural colours and a natural material. The square cereal or snack cup consists of the renewable raw materials bamboo, maize with resin and water. The cup is very stable.

Snack Cup "Snaxiko" - Black

Snack Cup "Snaxiko" - Black
In this way, the chips will jump for joy. Great, stable snack bowl made from plastic in triangular shape. One corner is separated by a wall and therefore ideal for filling in dips or sauces. Optimal for tortilla chips thanks to its exceptional shape.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku