Mlýnky

Mlýnky na koření umožňují pohodlné ochucování pokrmů při vaření. Vyberte si mlýnek na sůl a pepř z různých materiálů. Nechybí ani elektrické mlýnky na sůl a pepř, které vám umožní pohodlné dávkování jednou rukou. V nabídce jsou i sady mlýnků na sůl a pepř. Tyto reklamní dárky jsou nezbytnou pomůckou téměř při každém vaření a proto vaši zákazníci budou mít vaše loga často na očích. U mlýnků navrhujeme hlavně brandování laserem, které je dobře viditelné a přitom stále elegantní a neruší ani oko největšího estéta, který chce mít svou kuchyni vyladěnou do posledního detailu. Reklamní mlýnky jsou vhodným dárkem a v současné době, kdy se do původně zcela ženského územní plnou parou vrhli ji muži, je to dárek vhodný pro širokou skupinu spotřebitelů. K mlýnku můžeme přibalit i kvalitní mořskou sůl a udělat hezkou dárkovou sadu zabalenou v krabičce z přírodních materiálů s okénkem. Protože již Maruška z jedné z nejoblíbenějších českých pohádek věděla, že "sůl je nad zlato".

Slánka A Pepřenka Spice Flavour

Slánka A Pepřenka Spice Flavour
Slánka a pepřenka SPICE FLAVOR z nerezu, s průhledným okénkem, otočným mechanismem a keramickým mlýnkem, dodávány v průhledné dárkové krabičce

Sada Mlýnků Na Sůl A Pepř Innovation

Sada Mlýnků Na Sůl A Pepř Innovation
Sada mlýnků na sůl a pepř INNOVATION s pogumovaným povrchem, s průhlednou částí nádobky a otočným mechanismem pro výběr mletí soli nebo pepře, dodávána v dárkové krabičce

Spice Mill "Spice"

Spice Mill "Spice"
Elegant spice mill with transparent lid for grinding coarse-grained spices such as pepper, salt or chillies. The robust ceramic grinder is infinitely adjustable and allows different degrees of grinding. The large opening makes it easy to fill the glass container. The hourglass shape and the handy grinding mechanism housing allow easy handling.

Salt And Pepper Set "Duo"

Salt And Pepper Set "Duo"
Elegant set consisting of one salt and one pepper shaker. The shakers are made from birch and have a durable ceramic grinding mechanism. They can be taken apart and refilled.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku