Mixéry a šejkry

Mixéry a šejkry, v největší možné šíři nabídky, všechny s možností reklamního potisku. V současné době, kdo nepije smoothies, není in. Toho můžeme skvěle využít a zvolit právě mixéry či shakery dárkem pro vaše koncové spotřebitele nebo kolegy. Nejlepší cílovkou jsou ženy od nejmladších až po vyšší střední věk, které mixéry vždy ocení. Ony dobře vědí, že smoothie je příjemná, chutná cesta ke zdraví a lepší kondici a třeba i k tomu, shodit pár kilo. Se skvělým mixérem si můžeme jednoduše dopřát naše oblíbená smoothie. Pokud máme v plánu zredukovat svou váhu, doporučujeme dopoledne ovoce a v odpoledních hodinách spíše zeleninu. S našimi mixéry a shakery vše lehce zvládnete a v pár minutách máte zdravou svačinu plnou vitamínů, minerálů, enzymů, které vás nakopnou a povzbudí. Máte-li chuť se podělit o své oblíbené recepty, napište nám a my vám na oplátku pošleme svoje. A ty můžeme třeba pak všechny vytisknout do hezké brožurky a přidat k reklamnímu shakeru nebo mixéru, který jste vybrali pro vaše zákazníky či spolupracovníky. S tímto dárkem nemůžete udělat chybu.

Mini mixér Smoothie2Go 300 W

Mini mixér Smoothie2Go 300 W
Buďte zdraví a fit! S tímto skvělým mixérem si můžete jednoduše dopřát svá oblíbená smoothie. Díky vysokému výkonu 300 W a čepele z nerezavějící oceli drtí i led, mražené i čerstvé ovoce, zeleninu a dokonce i oříšky. Dodáváno včetně návodu a recepty na zdravá smoothie.

Mixér se zavařovací sklenicí

Mixér se zavařovací sklenicí
320W mixér se dvěmi skleněnými zavařovacími sklenicemu o objemu 600 ml. Včetně víček a brček pro jednoduchou konzumaci nápojů.

Elektronický Šejkr Curl

Elektronický Šejkr Curl
Elektronický šejkr CURL – ideální k míchání drinků, koktejlů, fitness nápojů, mléčných a proteinových nápojů: průhledná nádobka s objemovou měrkou do 450ml a 16 oz, víčko s náustkem a průhlednou krytkou, odnímatelný podstavec se zabudovaným motorem a tlačítkem ON/OFF, pogumovaná spodní strana pro lepší přilnavost, objem cca 550ml

Shaker "Protein" - White / Transparent

Shaker "Protein" - White / Transparent
Prepare a protein shake after the work out. This transparent shaker with embossed scale divided in steps of 50 ml and screw cap with lockable drinking opening contains a removable screen so that the liquid and the shaking powder mix optimally. The shaker can be completely disassembled and therefore cleaned thoroughly. Capacity: 0.6 litres

Shaker "Bar" 450 Ml - White

Shaker "Bar" 450 Ml - White
Shaker made of food-safe plastic with integrated bar sieve and tightly sealing plug. Large filling opening. Available in a large selection of colours. Capacity: 0.45 litres.

Eco-Shaker "Protein" - Translucent / Hazelnut

Eco-Shaker "Protein" - Translucent / Hazelnut
Perfect for making a post-workout protein shake. This transparent screw- top shaker contains a closable drinking aperture and an embossed measurement scale in 50ml increments. It also comes with a removable sieve, so a thorough shake is all that's needed for the perfect mix of protein powder and liquid. It can be completely disassembled, which makes it very easy to clean. Made of organic plastic and available in many beautiful natural colours. Capacity: 0.6 litre.

Boston Shaker 0.7 L

Boston Shaker 0.7 L
Two-part boston shaker made of stainless steel and glass for professional use. Volume filled: 0.7 litres.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku