Mixéry a šejkry

Mixéry a šejkry, v největší možné šíři nabídky, všechny s možností reklamního potisku. V současné době, kdo nepije smoothies, není in. Toho můžeme skvěle využít a zvolit právě mixéry či shakery dárkem pro vaše koncové spotřebitele nebo kolegy. Nejlepší cílovkou jsou ženy od nejmladších až po vyšší střední věk, které mixéry vždy ocení. Ony dobře vědí, že smoothie je příjemná, chutná cesta ke zdraví a lepší kondici a třeba i k tomu, shodit pár kilo. Se skvělým mixérem si můžeme jednoduše dopřát naše oblíbená smoothie. Pokud máme v plánu zredukovat svou váhu, doporučujeme dopoledne ovoce a v odpoledních hodinách spíše zeleninu. S našimi mixéry a shakery vše lehce zvládnete a v pár minutách máte zdravou svačinu plnou vitamínů, minerálů, enzymů, které vás nakopnou a povzbudí. Máte-li chuť se podělit o své oblíbené recepty, napište nám a my vám na oplátku pošleme svoje. A ty můžeme třeba pak všechny vytisknout do hezké brožurky a přidat k reklamnímu shakeru nebo mixéru, který jste vybrali pro vaše zákazníky či spolupracovníky. S tímto dárkem nemůžete udělat chybu.

Mini mixér Smoothie2Go 300 W

Mini mixér Smoothie2Go 300 W
Buďte zdraví a fit! S tímto skvělým mixérem si můžete jednoduše dopřát svá oblíbená smoothie. Díky vysokému výkonu 300 W a čepele z nerezavějící oceli drtí i led, mražené i čerstvé ovoce, zeleninu a dokonce i oříšky. Dodáváno včetně návodu a recepty na zdravá smoothie.

Elektronický Šejkr Curl

Elektronický Šejkr Curl
Elektronický šejkr CURL – ideální k míchání drinků, koktejlů, fitness nápojů, mléčných a proteinových nápojů: průhledná nádobka s objemovou měrkou do 450ml a 16 oz, víčko s náustkem a průhlednou krytkou, odnímatelný podstavec se zabudovaným motorem a tlačítkem ON/OFF, pogumovaná spodní strana pro lepší přilnavost, objem cca 550ml

Shaker "Protein" - White / Transparent

Shaker "Protein" - White / Transparent
Prepare a protein shake after the work out. This transparent shaker with embossed scale divided in steps of 50 ml and screw cap with lockable drinking opening contains a removable screen so that the liquid and the shaking powder mix optimally. The shaker can be completely disassembled and therefore cleaned thoroughly. Capacity: 0.6 litres.

Shaker "Bar" 450 Ml - White

Shaker "Bar" 450 Ml - White
Shaker made of food-safe plastic with integrated bar sieve and tightly sealing plug. Large filling opening. Available in a large selection of colours. Capacity: 0.45 litres.

Eco-Shaker "Protein" - Translucent / Hazelnut

Eco-Shaker "Protein" - Translucent / Hazelnut
Perfect for making a post-workout protein shake. This transparent screw- top shaker contains a closable drinking aperture and an embossed measurement scale in 50ml increments. It also comes with a removable sieve, so a thorough shake is all that's needed for the perfect mix of protein powder and liquid. It can be completely disassembled, which makes it very easy to clean. Made of organic plastic and available in many beautiful natural colours. Capacity: 0.6 litre.

Boston Shaker 0.7 L

Boston Shaker 0.7 L
Two-part boston shaker made of stainless steel and glass for professional use. Volume filled: 0.7 litres.

Contigo® Shake & Go™ FIT Large 650 ml drinking cup

Contigo® Shake & Go™ FIT Large 650 ml drinking cup
Durable drinking cup made of clear BPA-free Tritan. With carrying strap, a large opening, a sturdy screw to shake leak-free, measuring in ml/oz, removable compartment for the storage of protein powder and a separate insert for the storage of tablets. Dishwasher safe. This mug is perfect to mix sports drinks without lumps, thanks to the special shakerball and the round bottom design. Includes instructions. Capacity 650 ml.STOCK AVAILABILITY: Up to 1000 pcs accessible within 10 working days plus standard lead-time. Subject to availability. Contigo® The best in quality, design and technology. Immediately recognisable by its sleek and stylish design, strong and solid. The innovative Contigo® water bottles and thermo cups are odourless, tasteless, BPA-free. The drinking bottles are operated one-handed and guaranteed to be 100% leak-free, so can be used on the go. Our top favourites for a durable promotion!

Shaker "Protein" Small - Translucent / Standard-Blue Pp

Shaker "Protein" Small - Translucent / Standard-Blue Pp
Prepare a protein shake after the work out. This transparent shaker with embossed scale divided in steps of 50 ml and screw cap with lockabledrinking opening contains a removable screen so that the liquid and the shaking powder mix optimally. The shaker can be completely disassembled and therefore cleaned thoroughly. Capacity: 0.4 litresPrepare a protein shake after the work out. This transparent shaker with embossed scale divided in steps of 50 ml and screw cap with lockable drinking opening contains a removable screen so that the liquid and the shaking powder mix optimally. The shaker can be completely disassembled and therefore cleaned thoroughly. Capacity: 0.4 litres
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku