Reklamní metry a pásma

Metry a pásma, další z kategorií, ve kterých hledáte reklamní dárky především pro pány tvorstva. Víme, že zrovna vám nemusíme připomínat, že reprezentace firmy je důležitým faktorem její identity. Ale najít ten nejvhodnější propagační předmět pro konkrétní kampaň, to už tak jednoduché není. Ale právě od toho jsme tu my, svou práci milujeme. v oboru podnikáme už více než dvacet let a reklamní předměty jsou naše vášeň. Nechte si i vy od nás doporučit nejvhodnější varianty dárků, ze kterých si vy pak vyberete ten nejlepší. A třeba to právě bude skvělý a kvalitní metr. V nabídce jich máme desítky, kovové, dřevěné, plastové, všechny s dostatečným prostorem pro vaše loga a většinu z nich skladem k okamžitému dodání. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Skládací metr Monty, 2 m

Skládací metr Monty, 2 m - Bílá
Skládací metr s oboustranným potiskem do 200 cm na jedné straně a do 79 palců na straně druhé. Metr je složen z několika skládacích dílů.

Klíčenkové měřicí pásmo Habana, 1 m

Klíčenkové měřicí pásmo Habana, 1 m - Bílá
Svinovací pásmo v délce 1 metru s brzdou a se stupnicí v centimetrech i palcích. Posuvné tlačítko brzdy uzamkne pásmo ve zvolené poloze. Pryžový úchop. Kovový dvojitý kroužek na klíče.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku