Reklamní voskovky, pastelky, omalovánky

Sedmnáct stránek nabitých úžasnými reklamními pastelkami, voskovkami, pravítky, omalovánkami. Kromě již skladových omalovánek vám nabízíme i omalovánky na zakázku, Ve formátech A5 nebo A4. V naší rychlé době plné zvratů a stresu si mnoho z nás našlo zálibu ve vybarvování antistresových omalovánek. Pokud byste i vy chtěli vaše klienty, spolupracovníky a obchodní partnery obdarovat vkusnými a uklidňujícími antistresovými omalovánkami, prosím zkontaktujte nás pro zaslání nabídky. Antistresové omalovánky bohužel ještě nemáme na stránkách zařazené. Zkontaktujte nás pro vytvoření nabídky na míru vašim potřebám. Společně určitě najdeme vhodný reklamní dárek, který vám pomůže získat další zákazníky a udržet si vaše stávající.

7dílná sada pastelek Kram

7dílná sada pastelek Kram - Průhledná Bezbarvá
6 barevných pastelek v lepenkovém tubusu s ořezávátkem v plastovém víčku. Reklamní potisk nelze provést na komponentech.

Sada pastelek, 67 ks, Rainbow

Sada pastelek, 67 ks, Rainbow
Sada 12 vodových barev, 12 pastelek, 12 fixů, 12 olejových pastelů, 12 voskovek, palety, lepidlo, guma, ořezávátko, tužka tvrdosti HB, štětec, uložená v dřevěném kufříku. Reklamní potisk nelze provést na komponentech.

Sada pastelek, 12 ks

Sada pastelek, 12 ks
12 barevných pastelek v dřevěné krabičce s vysouvacím víčkem, které lze ze zadní strany použít jako pravítko. Reklamní potisk nelze provést na komponentech.

Sada pastelek, 52 ks

Sada pastelek, 52 ks
12 zvýrazňovačů, 12 pastelek, 12 voskovek, 12 vodových barev, štětec, ořezávátko, guma a velká spona na papíry. Reklamní potisk nelze provést na komponentech.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku