Ledvinky

Každý módní trend jednou zažije svůj comeback. Ledvinka se znovu objevila již před pár lety a nosí se stále. Zapomeňme na styl, kdy čeští muži zdobili svá břicha ledvinkami naditými k prasknutí. Jak tento hit z devadesátých let nosit v moderní podobě? Přes rameno nebo na bok, spíše menší než větší. V naší nabídce reklamních ledvinek najdete spoustu trendových reklamních ledvinek, ze kterých bude radost vybírat. Všechny reklamní ledvinky vám buď potiskneme nebo vyšijeme.

Ledvinka Santander

Ledvinka Santander
Dva velké oddíly na zip. Nastavitelný bederní popruh s rychlé otvíratelnou přezkou.

Víceúčelová sportovní ledvinka Erich

Víceúčelová sportovní ledvinka Erich
Novinka
Trojúhelníkový tvar víceúčelové ledvinky s polstrovanou zadní stranou. Obsahuje kapsu na zip, výstup na sluchátka, reflexní prvky, nastavitelný pas se zavíráním na sponu a nastavitelný sáček na sportovní láhev s hliníkovou fólií uvnitř, která ochladí vaše nápoje. Do pouzdra se vejdou lahve o průměru až 7,5 cm. Sportovní láhev není součástí balení. Velká ozdobná plocha na přední straně.

Univerzální sportovní ledvinka

Univerzální sportovní ledvinka - Šedá / Černá
Lehká moderní sportovní ledvinka vyrobená z ultratenkého materiálu Lycra, který je stejně tak jako zip voděodolný. Vašich cenností se tedy nemusíte obávat ani v dešti. Reflexní pásek kolem zipu zlepšuje viditelnost za tmy. Přezku lze snadno upravit na správnou velikost.

Sportovní ledvinka s LED světlem

Sportovní ledvinka s LED světlem
Sportovní ledvinka z elastického voděodolného materiálu i zipu. Integrované LED světlo pro bezpečné sportování za tmy. Světlo s 3 režimy. S přizpůsobitelným popruhem. Včetně baterií.

Ledvinka Urban

Ledvinka Urban
Novinka
Ledvinka z řady Urban přináší maximální bezpečí i mezi běžný streetwear. Bezpečnost zajišťuje neproříznutelný materiál, uzamykatelný zip a pevná 3 bodová spona. Ledvinku je možné nosit kolem pasu, cross-body nebo přes rameno. Ochranný vzor®

Flexibilní sportovní ledvinka Nicolas

Flexibilní sportovní ledvinka Nicolas - Stříbrný
Novinka
Flexibilní sportovní ledvinka s barevným zipem a výstupem na sluchátka. Materiál spandex a elastický pás se zapínáním na sponu umožňuje flexibilitu během cvičení nebo venkovní činnosti. Velká ozdobná plocha na přední straně.

Ledvinka z ripstop Explorer

Ledvinka z ripstop Explorer
Novinka
Sportovní ledvinka ideální na krátké výlety. Přední síťová kapsa na lahev s vodou, hlavní oddíl pro uchování nutných věcí. Bez PVC.

Ledvinka Parkbag

Ledvinka Parkbag - white
Ledvinka z 210D polyesteru. Hlavní kapsa se zipem. Nastavitelný popruh.

Ledvinka Hikebag

Ledvinka Hikebag - orange
Ledvinka ze žakárového polyesteru s dvěmi kapsami na zip na přední straně a jednou kapsou na zip na zadní straně. Nastavitelný popruh.

Festibax® Basic

Festibax® základní Festibax Basic - grey
Festibax © Basic. Polyester 300D s voděodolným zipem a odnímatelným a nastavitelným popruhem. Včetně přední a zadní přihrádky proti krádeži. Špičková festivalová taška.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku