Laserová ukazovátka, skvělý reklamní produkt vhodný pro kancelář, Perfektní pro laser loga. Skvělé ceny.

Reklamní laserová ukazovátka jsou skvělým praktickým dárkem pro každý kancelářský kolektiv. Pomyslete na to, jakou spoustu práce jste si dali s vytvořením kvalitní prezentace, na které opravdu záleží a chcete, aby se jí dostalo patřičné pozornosti? Pak kromě zásad pro tvorbu prezentace myslete i na pomůcky, které vaší prezentaci dodají na profesionalitě. Takovou pomůckou může být právě laserové ukazovátko, díky kterému snadno poukážete na důležité body v prezentaci a vaši posluchači budou bez problémů rozumět, o čem zrovna mluvíte. V naší nabídce najdete laserová ukazovátka balená samostatně ale i v dárkovém balení. s dosahem až 12metrů. Všechny s červeným světlem. A jeden typ navíc: i když se nezdá, může být laserové ukazovátko skvělým dárkem i od společností, které se specializují třeba na jídlo pro kočky. Protože laserové ukazovátko poslouží nejen jako pomůcky při prezentaci, ale jako nekonečná zábava pro páníčky a jejich kočky v honbě za nepolapitelným červeným bodem. Samozřejmostí je kvalitní branding, který aplikujeme z velké většiny laserovým paprskem. (V tomto případě se však jedná o jiný typ paprsku a jeho síly.)

Laserové ukazovátko a prezentér Beam

Laserové ukazovátko a prezentér Beam
Beam je moderní ukazovátko, které umožňuje procházet prezentace díky tlačítku Page Up & Down (O stránku nahoru a dolů). Tlačítko laseru slouží ke zvýraznění. Včetně černého cestovního pouzdra XD Design. Ochranný vzor®.

USB dobíjecí prezentér

USB dobíjecí prezentér
Výprodej
Díky tomuto modernímu 2,4GHz prezentéru budete mít každou prezentaci v malíčku. Lehké provedení z hladkého hliníku pro čistý design. Zabudovaný USB přijímač jednoduše zapojte do USB portu počítače a prezentace může začít v rámci několika sekund. Dobíjecí baterie umožňuje nabíjet zařízení přes USB port vašeho počítače. Na jedno plné nabití trvající 2 hodiny prezentujte až 10 hodin! S tlačítkem pro volbu předchozí a následující stránky, včetně červeného laseru. Kompatibilní s nejnovějšími verzemi systému Windows a MacOS 10.7 nebo novější. Provozní vzdálenost až 30 metrů.

Prezentační pero 4 v 1

Prezentační pero 4 v 1
Výprodej
Prezentační pero 4 v 1 s laserovým ukazovátkem, perem s černým inkoustem a stylusem. Včetně přijímače, klíčenky a 6ks článkových baterií.

Pero, laserové ukazovátko Alaska

Pero, laserové ukazovátko Alaska
Multifunkční stříbrné pero. Modrý inkoust, bílé LED světlo, červené laserové ukazovátko. Obsahuje 3 akumulátorové baterie. Baleno v dřevěné krabičce.

Laserové ukazovátko a pero Triolux

Laserové ukazovátko a pero Triolux
Multifunkční stříbrné kuličkové pero. Černá náplň, bílé LED světlo, červené laserové ukazovátko a hrot pro dotykové obrazovky. Obsahuje 3 baterie. Dodává se v kovové krabičce.

Laserové Ukazovátko Haslam

Laserové Ukazovátko Haslam - Bílá
Plastové laserové ukazovátko s LED světlem a funkcí pro prezentace. V dárkové papírové krabičce, vč. 1 AAA baterie.

Laserové Ukazovátko Keynote

Laserové Ukazovátko Keynote - Bílá
Multifunkční laserové ukazovátko s perem pro dotykové displeje a LED světlem. V kovové krabičce. Dodáváno včetně baterií a s modrou náplní.

Laserové Ukazovátko Presentation

Laserové Ukazovátko Presentation
Laserové ukazovátko PRESENTATION s integrovaným USB konektorem, zaručuje bezdrátové ovládání prezentace (např. PowerPoint) pomocí tlačítek. Součástí je červený laserový paprsek, tlačítko ON/OFF, dosah do 100m. Kompatibilní s Windowsem XP/7/8/10, MAC OS, Linuxem a Androidem. Včetně návodu k použití a baterie (1 x AAA).

Kuličkové Pero Bundle

Kuličkové Pero Bundle
Kuličkové pero BUNDLE s černou náplní, laserovým ukazovátkem a bílým LED světlem, dodávno v elegantní dřevěné krabičce

Kuličkové Pero Phaser

Kuličkové Pero Phaser
Kuličkové pero PHASER s PDA hrotem, laserovým ukazovátkem, bílým LED světlem, s tvarovaným úchopem a černou náplní, dodáváno v plechové krabičce
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku