Kuchyňské stojany

Kuchyňské stojany na nože, kořenky a další kuchyňské náčiní ve dřevě i v kovu. Tento reklamní předmět je zajímavý tím, že má velkou plochu pro logo. Vyberte si z nabídky kuchyňských stojanů ze dřeva, kovu nebo plastu.

Bambusové prkénko Avery s nožem

Bambusové prkénko Avery s nožem
Bambusové prkénko s vestavěným nerezovým nožem pro veškeré sekání. Silikonové podložky na spodní straně drží prkénko při krájení bezpečně na svém místě.

Stojan na tablet Chef s dotykovým perem

Stojan na tablet Chef s dotykovým perem
Chef je stojan na tablet pro všechny moderní a tvořivé šéfkuchaře. Bytelné dotykové pero usnadňuje použití tabletu v kuchyni plné páry, aniž by na tabletu zůstaly stopy po jídle. Ochranný vzor®.

Nerezový Stojánek Na Koření Fantastic

Nerezový Stojánek Na Koření Fantastic
Nerezový stojánek na koření FANTASTIC: obsahuj 6 barevných nerezových nádobek na koření s magnetickým dnem, průhledným okénkem ve víčku a dvěmi otvory pro perfektní dávkování, stojan z nerezové oceli s podstavcem, v dárkové krabičce

Kuchyňská Sada Best Kitchen

Kuchyňská Sada Best Kitchen
Kuchyňská sada BEST KITCHEN obsahuje 5 položek: 2 velikosti univerzálních nožů, škrabku, otvírák na láhve a uložný box.

Diamant Sabatier Riyouri knife block

Diamant Sabatier Riyouri knife block
6-piece knife block. Robust natural oak block with knives from the Diamond Sabatier Riyouri series: large cook's knife, santoku knife, tomato knife, bread knife and universal knife knife. The shape of the blades are engraved in the grip end of each knife. You never get the wrong knife. An addition for every kitchen. Each piece in a box.

Chopping Board Set

Chopping Board Set
Compact colourful set of 3 smooth plasctic cutting boards in a silver-coloured holder. The use of seperate cutting boards for fruit and vegetables (green), meat (red) and fish (blue) prevents cross contamination of bacteria. Practical and hygienic.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku