Kuchyň, dům a gastronomie

Zvláště nyní v době, kdy pracujeme na home-office a tvoříme popisek této kategorie: Kuchyn, domov, gastronomie, je nám tato kategorie velmi blízká. Mnozí z nás nedobrovolně uvěznění ve svých domovech, kuchyních a stálou potřebou dvou až tří jídel denně - to vše dává této kategorii nový rozměr a ještě větší smysl. Vybírejte z nepřeberné nabídky předmětů, které vašim zákazníkům zpříjemní dobu strávenou doma. Najdete zde nekonečné množství pomůcek, které jim pomohou při vaření, pečení, grilování a následném stolování. Nechte vaše loga zazářit na předmětech, které si každý spojí s příjemnou částí dne - dobrým jídlem, rodinou, přáteli. Na všechny předměty vám vybereme ten nejvhodnější typ brandingu, který provedeme v té nejvyšší kvalitě. Ať již budeme tisknout, laserovat, vyšívat, nebo gravírovat.

Svačinová dóza Spiga 750 ml

Svačinová dóza Spiga 750 ml - Limetka / Bílá
Novinka
Svačinová dóza s postranními záklopkami k zajištění víčka a se 2 uchy pro snadné přenášení. Vhodná do myčky a mikrovlnné trouby. Objem 750ml.

Salátová sada Shakey

Salátová sada Shakey - 0ranžová / Průhledná
Pohodlné uschování salátu na cestu. Obsahuje vidličku a snímatelnou nádobku na dressingy a posypky.

Pléd Joan z materiálu sherpa

Pléd Joan z materiálu sherpa - Šedá
Deka má klasický vzhled s nadčasovým stylem. Neuvěřitelně měkká a příjemná, dokonalý a luxusní komfort. Součástí je skrytý zip pro nášivku/potisk. Kombinace materiálu fleece podloženého materiálem Sherpa. Dodává se s dárkovou stuhou a kartou se značkou Field & Co.

Pléd Mollis z hustého plyše v nadměrné velikosti

Pléd Mollis z hustého plyše v nadměrné velikosti - Šedá
Tento rozměrný pléd z hustého plyšového fleece je neuvěřitelně hebký a dostatečně velký, abyste se do něj celí zachumlali. Dodáváno s dárkovou stužkou a kartou se značkou Field & Co, rozměr 180 x 152 cm. Hustý flanelový fleece 350 g/m².

Haven přehoz s motivem rybí kosti

Haven přehoz s motivem rybí kosti - Navy
Novinka
Přehoz (270 g/m²) s klasickým motivem rybí kosti, který dece propůjčuje moderní vzhled. Dodává se s dárkovou stuhou a kartou určenou pro vlastní potisk. Velikost: 127 cm x 152 cm.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku