Krájecí prkénka

V nabídce reklamních krájecích prkének najdete desítky kvalitních, pěkně zpracovaných a designově atraktivních prkének, převážně dřevěných ale i plastových a skleněných. Všechna prkénka vám jsme schopni velmi rychle dodat včetně brandingu. Pokud byste si nevybrali ze stávající nabídky, můžeme nabídnout i prkénka na míru - ve tvaru jakém si přejete s minimálním množstvím 200 ks. Kuchyňská prkénka jsou praktické dárky, které najdou uplatnění v každé domácnosti. Reklamní krájecí prkénko poskytuje dostatek prostoru pro vlastní potisk logem nebo jiným motivem na přání. Ze všech uvedených důvodů je krájecí prkénko skvělý dárek pro širokou cílovou skupinu převážně dospělých spotřebitelů.

Bambusové prkénko Avery s nožem

Bambusové prkénko Avery s nožem
Bambusové prkénko s vestavěným nerezovým nožem pro veškeré sekání. Silikonové podložky na spodní straně drží prkénko při krájení bezpečně na svém místě.

Bambusové prkénko se 4ks hygienických krájecích prkének

Bambusové prkénko se 4ks hygienických krájecích prkének
Moderní sada hygienických kuchyňských prkének. Bambusové kuchyňské prkénko 35 x 25 cm, které slouží i jako úložný box pro 4 hygienické prkénka z PP (vhodné pro mytí v myčce). Barva a obrázek značí, pro jaký typ potravin je prkénko určeno.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku