Reklamní kovové přívěsky

Krásné, reklamní kovové přívěsky a klíčenky Pokud vám rozpočet na propagaci vaší značky či výrobku dovoluje vybrat z široké nabídky kovových přívěsků a klíčenek, tak se ponořte do naší nabídky Kovové klíčenky jsou mimořádně oblíbeným dárkem, který vaši zákazníci ocení. Klíčenky z kovu vybírají převážně zákazníci orientovaní na mužského zákazníka: automobilový průmysl, opravy aut, nástroje, výrobci sekaček, výrobci a distributoři alkoholu a cigaret. Ti všichni nám dají za pravdu, že vhodně a elegantně obrandovaný kovový přívěsek klienti ocení a hlavně ho rádi nosí. Odliší jejich klíče od ostatních a mohou jím dát najevo, jakou značku mají rádi. Je naprostou samozřejmostí, že na jakýkoli reklamní produkt vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Klíčenková svítilna Bezou

Klíčenková svítilna Bezou - Černá / Stříbrný
Výprodej
Samostatné bílé LED světlo se zapínáním tlačítkem na zadní straně. Ideální ke gravírování, neboť Vaše logo vyskočí, jakmile se vytáhne váleček. Dvojitý kovový kroužek na klíče. Včetně baterií.

Klíčenkový otvírák lahví a konzerv Tao

Klíčenkový otvírák lahví a konzerv Tao - Stříbrný
Možnost otevřít láhev nebo plechovku kdykoli a kdekoli a zároveň sofistikovaně propagovat značku, to vše umožňuje klíčenka Tao s otvírákem na láhve a plechovky, která je dokonalým doplňkem. Klíčenka je vyrobena z hliníku, takže je pevná a lehká. V kombinaci s kovovým povrchem vynikne ještě více vytištěné logo na klíčence.

Karabinka na klíče Timor

Karabinka na klíče Timor - Stříbrný
Doporučujeme
Klíčenka s karabinou Timor je velmi praktická, protože ji lze připevnit na batoh. Je vyrobena z lehkého a pevného hliníku a má výraznou metalickou povrchovou úpravu. Timor nabízí různé možnosti přidání viditelného loga. Karabina není vhodná pro horolezectví.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku