Konvičky na kávu a čaj

Hledáte pro vaši kancelář či jako dárek pro vašeho zákazníka hezkou nápojovou konvičku? Jste zde správně. V naší nabídce máme reklamní konvičky porcelánové, keramické, skleněné a dokonce i konvičku z nerezové oceli. Nabízíme jak konvičky v sadě se šálky, tak i reklamní konvičky samostatné. Všechny námi nabízené konvičky jsou vhodné pro branding vaším logem. Na konvičky laserujeme, tiskneme, gravírujeme. Konvicí na nápoje z naší nabídky uděláte radost každému příjemci.

Čajová sada Tea Time

Čajová sada Tea Time
Bílá keramická čajová sada, obsahuje 400 ml konvičku a šálek. Baleno v černé dárkové krabici. Tamponový potisk není vhodný pro mytí v myčce. Keramický transfer je vhodný pro mytí v myčce.

COLE. Čajová souprava

COLE. Čajová souprava
Keramický set na čaj 2 v 1 – konvička se sítkem z nerez oceli o objemu 400 ml, hrnek 200 ml. ø113 x 140 mm

INFUSIONS. Čajová souprava

INFUSIONS. Čajová souprava
Porcelánový čajový set s konvicí o objemu až 430 ml a šálkem o objemu až 220 ml. Dodáváno v krabici.Konvicí: 109 x 115 mm | Krabička: 120 x 135 x 130 mm

Teapot "Tea-Time"

Teapot "Tea-Time"
The teapot, made of high-quality borosilicate glass with a plastic lid and a metal strainer, is perfect for making your favourite tea. The metal strainer made from stainless steel ensures fast and simple preparation: simply add loose tea or tea leaves, place the metal strainer into the teapot and put the plastic lid on. The plastic lid keeps the heat in throughout the tea's brewing time, for a wonderfully aromatic experience.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku