Reklamní klíčenky a přívěsky

Klíčenka je drobný předmět, sloužící k přenášení nebo uschovávání klíčů. Tolik Wikipedie. A k tomuto krátkému, výstižnému popisu máme naopak my 51 stránek plných klíčenek a přívěsků, které čekají na vaše loga. Vybírejte z reklamních klíčenek a přívěsků z plastu, kovu, dřeva a dalších materiálů. Klíčenku používá naprostá většina z náš každý den. Právě proto je reklamní klíčenka ideální propagační předmět hledáte-li dárek, který má široký záběr. Takže hledáte-li rozdávací předmět pro vaši kampaň, kterým můžete cílit na širokou cílovou skupinu a nezruinuje to váš rozpočet, tak právě klíčenka je ideální volba. Napište nám a my vám dáme pár našich "tajných" tipů, se kterými nešlápnete vedle. Držíme velké skladové zásoby a všechny nabízené propagační předměty vám samozřejmě vkusně a levně obrandujeme. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám na smile@smile-company.cz a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na spolupráci.

Klíčenková svítilna Bezou

Klíčenková svítilna Bezou
Výprodej
Samostatné bílé LED světlo se zapínáním tlačítkem na zadní straně. Ideální ke gravírování, neboť Vaše logo vyskočí, jakmile se vytáhne váleček. Dvojitý kovový kroužek na klíče. Včetně baterií.

COB svítilna Atria s karabinou

COB svítilna Atria s karabinou
Výprodej
Svítilna s vysoce jasným světlem COB se spínačem on/off zajišťuje stabilní a blikající světelné režimy. Zahrnuje magnet na zadní straně, baterie a karabinku, která není určena k lezení.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku