Karafy na víno i vodu

Naše praktické, designově zajímavé a kvalitní karafy vám pomohou dodržovat pitný režim v průběhu celého dne. V naší nabídce najdete kromě karaf na vodu i krásné karafy na víno. Všechny námi nabízené karafy máme v dostatečném množství skladem. Samozřejmostí je branding potiskem nebo elegantnějším laserem či gravírováním. Vaši zákazníci budou nadšeni a vaše loga se budou krásně na stolech klientů vyjímat. Zákazníci si podvědomě spojí vaše logo s příjemným zážitkem při vychutnávání vína či osvěžující vody.

Lane konvice se sadou sklenic

Lane konvice se sadou sklenic
Tenký design konvice s víčkem z korku. Objem konvice je 1 l. Obsahuje 2 200ml sklenice. Vyvedeno v sezónní dárkové krabičce.

Karafa na vodu Vavara

Karafa na vodu Vavara
Novinka
Karafa je vyrobena z keramiky s krásnou matnou povrchovou úpravou. Je ideální pro podávání osvěžujících studených nápojů. Objem 1,3 litru.

Karafa na vodu

Karafa na vodu
Moderní skleněná karafa o objemu 1,2 l se silikonovým víčkem.

Glass Carafe "Fresh" 1,0 L

Glass Carafe "Fresh" 1,0 L
Elegant glass carafe made of sodalime glass with plastic spout, which is securely connected to the carafe by a screw cap. Capacity: 1.0 litre.

Glass Bottle With Case "Iced", 1.0 L

Glass Bottle With Case "Iced", 1.0 L
This bottle made from soda-lime glass has a discreet, matt colour gradient which transitions from dark grey to light grey. It closes with a screw- fastening metal lid. The colour-coordinated, grey synthetic rubber case ensures drinks stay at the desired temperature for longer. Capacity: 1.0 litre.

Glass Carafe "Minerale", 0.85 L

Glass Carafe "Minerale", 0.85 L
Glass carafe made from soda-lime glass with a screw-top lid. This is made from black PP and has a spout. Capacity: approx. 0,85 litre.

Ypsilon Carafe 1 L

Ypsilon Carafe 1 L
Elegant, glass carafe for serving water, juice or alcoholic drinks. With a large opening for adding ice cubes and easy to clean. Capacity 1,000 ml.

Fiordo Carafe 750 ml

Fiordo Carafe 750 ml
Water bottle made of high-quality, thick glass. Popular design. Ideal for use in the hospitality industry. Capacity 750 ml. Optional: Matching solid wooden bottle stopper with synthetic cork.

Caraffa 1100 ml Tritan carafe

Caraffa 1100 ml Tritan carafe
Elegant carafe made of BPA-free plastic Tritan. With solid plastic screw lid, opening for pouring and handy snap closure. This lightweight bottle is suitable as a table bottle for serving water, wine or juice. With a large opening for adding ice cubes and easy to clean. Not suitable for carbonated drinks. Capacity 1100 ml.

Ypsilon Carafe 250 ml

Ypsilon Carafe 250 ml
Elegant, small glass carafe for serving water, juice or alcoholic drinks. Also popular for serving nuts. Hygienic and easy. Capacity 250 ml.

Fresco recyklovaná skleněná karafa

Fresco recyklovaná skleněná karafa
800 ml karafa z recyklovaného skla vyrobeného z 1,5 skleněných lahví. Recyklované sklo se vyrábí s použitím menšího množství energie, surovin a aditiv, než je nutné pro výrobu tradičního skla.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku