Reklamní kapesníčky

Jestli je něco, co opravdu stojí za to od nás nakoupit a kde poměr cena/kvalita je neoddiskutovatelně nejlepší na trhu, tak to jsou reklamní kapesníčky v papírových boxech. Kapesníčky v boxech jsou kromě kovových propisek, naším absolutním bestsellerem. V nabídce máme dvacet tvarů. Nabízíme jak dvouvrstvé, tak třívrstvé reklamní kapesníčky. Boxy s kapesníčky jsou praktickým dárkem, který ocení každý příjemce, je to levný dárek, přitom při použití vkusného, elegantního či veselého designu se stává velmi atraktivním a přitahuje pozornost mnoha párů očí. Boxy plníme buď 100 ks dvouvrstvých kapesníků nebo 60ti kusy třívrstvých kapesníčků. Tiskneme plnobarevným potiskem a můžete si vybrat z matného nebo lesklého provedení. Nabízíme také stříbrnou či zlatou barvu a není problém použít i parciální UV lak a část designu tak akcentovat. Vyrábíme z kvalitního kartonu a hotové boxy s vaším reklamním potiskem balíme po 40 nebo 50ks do přepravních boxů, pokud byste si přáli jiný konkrétní počet v kartonu, balení lze přizpůsobit vašim požadavkům. Pro detailnější nabídku a vzorky nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz.

Vlhčené ubrousky Dellea

Vlhčené ubrousky Dellea - white
Vlhčené čistící ubrousky 10 ks v obalu. Nesložené ubrousky o velikosti 15x20cm.Tento předmět je klasifikován jako kosmetická položka. Tento předmět je klasifikován jako kosmetická položka.

Vlhké Ubrousky Hygiene

Vlhké Ubrousky Hygiene - Bílá
10 ks vlhkých ubrousků v uzavíratelném obalu s bílým uzávěrem. Rozložená velikost ubrousku: 20×15 cm. Ideální pro tamponový tisk nebo plnobarevnou vinylovou samolepku.

Vlhčený ubrousek Napklean

Vlhčený ubrousek Napklean
Osvěžující vlhčený ubrousek na ruce a obličej. Vyrobeno v EU. Tento předmět je klasifikován jako kosmetická položka.

Dezinfekční Ubrousek Masup - Bílá

Dezinfekční Ubrousek Masup - Bílá
Individuálně balený dezinfekční vlhký urousek s alkoholem pro čištění rukou a povrchů. Rozložený neotevřený ubrousek: 15,5 × 16,5 cm. Min. mn.: násobky 100 ks.

Elisabeth čisticí ubrousek

Elisabeth čisticí ubrousek
Vlhčené ubrousky k čištění rukou a často používaných povrchů (smartphones, nákupní košíky, klávesnice atd.). Dodává se v obalu pokrytém hliníkem (8,5 × 6 cm) a ke snadnější manipulaci na jakémkoli velkém povrchu lze rozložit na 18 × 12 cm. Obsahuje 70 % isopropylalkoholu, který má čisticí účinky a po použití rychle vysychá. Baleno v kartonové krabici o rozměrech 15,5 x 12 x 8,5 cm.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku