Kalendáře

V naší nabídce kalendářů si vybere každý, Nabízíme přes sto různých designů a velikostí, za skvělé ceny a v perfektní kvalitě. Neváhejte se ponořit do naší nabídky reklamních kalendářů. Naším cílem je vytvořit co nejširší nabídku témat, ze kterých si vybere každý. Kalendárium: týdenní, čtrnáctidenní, měsíční, tříměsíční, čtyřměsíční, roční. Témata kalendářů: umění, sport, příroda, zájmy, erotika, vaření a pečení, cestování, kultura, humor, vůně, myslivost a mnoho dalších.

Stolní měsíční kalendář Classic s měkkou obálkou

Stolní měsíční kalendář Classic s měkkou obálkou
Měsíční kalendář s drátěnou vazbou, měkkou obálkou a s plně barevnou dekorací na každém listu a na obálce. Poznámkový kalendář Classic se skládacím stojánkem. Není-li v objednávce uvedeno jinak, má drát bílou barvu. Papír, 80 g/m2.

Desk calendar Eurovision - Grey

Desk calendar Eurovision - Grey
Four language desk calendar: EN, NL, F and D with 12 city views/landscapes from around Europe, 2 sided display. With metal spiral binding and full year overview current year and next year. Supplied with a FSC-Mix quality mark.

Desk calendar Skyline - Grey

Desk calendar Skyline - Grey
Four language desk calendar: EN, NL F and D with each month a skyline from around the world, 2 sided display. With metal spiral binding and full year overview current year and next year. Supplied with a FSC-Mix quality mark.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku