Hudební přehrávače

Bluetooth nabíjecí sluchátka Combinados

Bluetooth nabíjecí sluchátka Combinados - white
5.0 Bluetooth sluchátka z ABS s vestavěným mikrofonem. Dobíjecí lithium-iontová baterie 70 mAh. V oboustranném pouzdře s karabinou. Včetně nabíjecího kabelu s USB-A -- Micro-B (2 v 1) a typu C.

Bluetooth sluchátka Rockstep

Bluetooth sluchátka Rockstep - white
4.2 bluetooth stereo sluchátka se zabudovaným mikrofonem. Dobíjecí Li- Ion 60mAh baterie. Hraje přibližně 2 hodiny. Obsahuje micro USB nabíjecí kabel. Dosah 2 m. Dodáváno v černém pouzdře se šňůrkou.

Bluetooth sluchátka Jazz

Bluetooth sluchátka Jazz - white
4.2 Bluetooth sluchátka s mikrofonem. Dobíjecí 55mAh baterie. Dodáváno v plastovém krabičce. Doba hraní přibližně 2 hodiny.

Bluetooth earphones in box Bluephone

Bluetooth earphones in box Bluephone - white
4.2 Bluetooth sluchátka se zabudovaným mikrofonem v boxu. Dobíjecí Li- ION 55 mAh baterie. Hrají přibližně 2 hodiny. Obsahují micro USB nabíjecí kabel. Dosah 2 m. Dodáváno v plastovém boxu.

Bluetooth headphone New Orleans

Bluetooth headphone New Orleans - white
4.2 Bluetooth sluchátka vyrobená z ABS. Hrají přibližně 6 hodin. Dobíjecí Li-Pol baterie 300 mAh. Obsahuje jack plug kabel a micro USB nabíjecí kabel. Dosah 10 m.

BT reproduktor a nabíječka Round Less

BT reproduktor a nabíječka Round Less - matt silver
5.0 Bluetooth reproduktor s bezdrátovou nabíječkou. Tato může nabíjet reproduktor nebo jiné zařízení podporující bezdrátové nabíjení. Výstup DC5V/0.8A. Výstup reproduktoru: 3W. Doba hraní přibližně 3 hodiny.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku